Мінюст інформує

Оформлення постійного догляду за особами, які його потребують (особи з інвалідністю, громадяни похилого віку)  Соціальні послуги – дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають. Особі/сім’ї можуть надаватися одна або одночасно декілька соціальних послуг. Порядок організації надання соціальних послуг затверджується Кабінетом Міністрів України (Закон України "Про соціальні послуги" (далі - Закон).

12:47:45 15.03.2021

Виплата одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам.      Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та непрацюючі малозабезпечені особи, які отримують пенсію та/або державну соціальну допомогу, якщо розмір таких виплат у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність. Суми прожиткового мінімуму на 2021 рік встановлені Законом України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" і становлять:

16:18:07 01.02.2021