Пенсійний фонд інформує

Пенсійне забезпечення працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення

З 11 жовтня 2017 року Законом України від 03 жовтня 2017 року №2148-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» до пенсійного законодавства внесено зміни стосовно призначення пенсій за вислугу років, зокрема – пунктом 2-1 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон №1058) передбачено право на пенсію за вислугу років працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення за умови, якщо вони на день набуття чинності, тобто станом на 11 жовтня 2017 року, мають вислугу років, необхідну для призначення такої пенсії.

09:37:42 11.06.2024

Як "купити" страховий стаж

Українці можуть "купити" страховий стаж для отримання вищої пенсії у майбутньому. На сайті Пенсійного фонду є простий інструмент, який дозволяє це зробити всього за кілька кроків. Детальніше – в інфографіці.

12:59:45 09.05.2024