Мінюст інформує

Яка відмінність між спільною сумісною та спільною частковою власністю на земельну ділянку? Земельна ділянка може належати не лише одній, а й кільком особам одночасно на праві спільної сумісної (в тому випадку, коли частки співвласників не є визначеними) чи спільної часткової власності (коли частки кожного із співвласників є визначеними). Суб’єктами права спільної власності на земельну ділянку можуть бути громадяни та юридичні особи, у тому числі держава і територіальні громади.

09:11:01 23.06.2021

Відстрочка та звільнення від призову на строкову військову службу.

Відстрочка та звільнення від призову на строкову військову службу.      На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

12:34:41 05.05.2021