Засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради у 2024 році

4 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

25 березня 2024 року відбулось 4 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням    сільського голови, голови комісії – Данила Бугай, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Романською.

18:06:20 25.03.2024

3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради 5 березня 2024 року відбулось 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради. Засідання проходило під головуванням заступника

5 березня 2024 року відбулось 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням   заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, заступника голови комісії – Василя Головатого, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Романською.

21:23:03 05.03.2024

2 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

15 лютого 2024 року відбулось 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням   сільського голови – Данила Бугай, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Романською.

16:23:05 15.02.2024

1 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

23 січня 2024 року відбулось 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням   сільського голови – Данила Бугай, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Романською.

17:45:52 23.01.2024