Як стати громадським радником?

Громадськими радниками можуть бути представники сервісних організацій, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, студенти юридичних факультетів. Функції громадських радників успішно можуть брати на себе соціальні працівники та волонтери, адже вони мають навички комунікації з людьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, а також працівники бібліотек, вчителі правознавства, лідери громадської думки тощо. Загалом, громадським радником може бути представник будь-якої професії, якщо в нього є бажання реалізовувати себе в громаді та можливість навчатись.

Аби стати громадським радником, необхідно подати свою кандидатуру під час проведення конкурсу та пройти відбір. Наразі програма навчання громадських радників включена до програм Української Школи Практичних Знань з питань доступу до правосуддя. Слідкуйте за оголошеннями про конкурс у вашій громаді вже у 2020 році.

У разі виникнення питань звертайтеся на електронну адресу: gromadskiradnyky@gmail.com.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області