Центр соціального обслуговування Золотниківської сільської ради

Звіт про проведення зовнішньої та внутрішньої оцінки якості та моніторингу соціальних послуг по центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради

На  виконання  наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження Методичних  рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», розпорядження сільського голови Золотниківської сільської ради від 02.06.2021 року № 82-1 та наказу директора центру від  01.06.2021 року № 78 «Про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг по центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради Тернопільського району  була проведена робота  з проведення зовнішньої та внутрішньої оцінки якості (далі оцінка) та моніторинг соціальних послуг. Робота проводилась  протягомчервня  2021 року.

15:46:57 01.07.2021

3 червня був проведений моніторинг у селі Гвардійське

Інформує Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. 03 червня проведено моніторинг якості надання соціальних послуг у селі Котузів. Всі сім отримувачів соціальних послуг задоволені роботою соціального робітника Центру. Послуги надаються систематично, доставка продуктів, ліків, допомога в приготуванні їжі, прибирання,  психологічна підтримка. Задоволені отримувачі, то і є головне завдання соціального робітника.

17:25:09 03.06.2021

2 червня був проведений моніторинг у селі Гвардійське

З метою проведення моніторингу оцінки надання соціальних послуг отримувачам Центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради протягом червня буде проводитись об'їзд громадян, які перебувають на обслуговуванні у соціальних робітників населених пунктів Золотниківської ТГ. 02.06.2021 року проведено моніторинг с.Гвардійське.

15:48:23 03.06.2021

Звіт про результати проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради

15:37:08 24.07.2020

24 липня нарада