11:18:55 01.06.2024
Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради
1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. ...
День Захисту Дітей допомагає привернути увагу людей до важливості захисту дітей від лиха та захисту їхніх прав. Вони допомагають розвивати усвідомлення серед громадськості про проблеми, з якими стикаються діти, нагадати про важливість освіти та розвитку талантів кожної дитини. Також це чудова можливість підкреслити значення любові та турботи у вихованні підростаючого покоління, тому, вітаючи з цим днем, ми нагадуємо про відповідальність кожного дорослого за добробут і щастя дітей.
Цінність родини.
Цінність родини є найважливішою у будь-який період життя. Вона є тим місцем теплих спогадів, перших щирих усмішок та важливих життєвих орієнтирів, де ми відчуваємо себе захищеними. Це те, що оберігає і зцілює у ці нелегкі часи.
Віримо, що кожен, хто сьогодні знаходиться далеко від свого дому – обов’язково повернеться в обійми своїх рідних. А кожна дитина знайде свою родину та відчує тепло в оточенні, сповненому взаємної турботи і підтримки.
11:05:50 21.05.2024
💙💛Недаремно Свято Великодня називають найсвітлішим у році.
💙💛Недаремно Свято Великодня називають найсвітлішим у році. Ми з нетерпінням чекаємо цей день, щоб почути довгоочікуване «Христос Воскрес!»-«Воїстину Воскрес!». У нашій громаді вже стало традицією дарувати радість до свят - особливо до Великодня. Цього року в рамках акції "Пасхальний кошик" Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради залучив 70 сімей нашої громади, а саме сім 'ї військовослужбовців та сім'ї яким надається комплексна послуга -соціальний супровід сімей, які знаходяться в СЖО. Цим сім'ям роздано пасхальні продуктові набори. Продуктові набори закуплені за кошти, виділені з місцевого бюджету. Віримо у Збройні Сили України! Віримо в Перемогу України! Нехай світло Великодня принесе з собою спокій і благополуччя, а Віра у майбутнє зміцниться в наших серцях.11:30:30 14.05.2024
Однією з невід’ємних частин діяльності фахівця із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради є профілактичні заходи різної тематики і відповідно з різними категоріями громадян. Це і робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, і заходи з учнями в гімназіях Золотниківської громади. Діти наше майбутнє і саме від нас залежить яким йому бути. Працівниками Центру НСП Золотниківської сільської ради протягом квітня 2024 року в гімназіях відділу освіти проведено наступні заходи:
09:41:49 17.04.2024
українському онлайн-просторі активно поширюється реклама азартних ігор, яка обіцяє користувачам «легкі» та «швидкі» гроші. І для багатьох це стає способом втечі від стресу, реальності чи проблем.
09:38:01 03.04.2024
Як спілкуватися з людьми похилого віку
Вік дарує не тільки досвід і мудрість. Згодом добрі, чуйні люди з хорошим почуттям гумору, вміють красиво формулювати свої думки, можуть змінитися до невпізнання. Часто прожиті роки роблять людину грубим, відлюдним і образливим. Кілька простих порад про те, як спілкуватися з людьми похилого віку, в принципі, допоможуть подолати складний період і забезпечити близьким гідний догляд.14:43:29 26.03.2024
Часто людина, яка потрапила в ситуацію торгівлі людьми не може одразу це розпізнати. Але існують індикатори, наявність яких може сигналізувати про проблему.
14:40:25 26.03.2024
Діти з інвалідністю - такі ж діти, а їхні батьки - такі ж батьки.
Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші.11:08:05 16.02.2024
Інформаційна пам'ятка щодо запобігання випадкам дискримінації за ознакою статті
11:30:41 25.01.2024
Сексуальне насильсьтво пов'язане з конфліктом
11:29:12 25.01.2024