Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради

З Днем Захисту Дітей

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. ... День Захисту Дітей допомагає привернути увагу людей до важливості захисту дітей від лиха та захисту їхніх прав. Вони допомагають розвивати усвідомлення серед громадськості про проблеми, з якими стикаються діти, нагадати про важливість освіти та розвитку талантів кожної дитини. Також це чудова можливість підкреслити значення любові та турботи у вихованні підростаючого покоління, тому, вітаючи з цим днем, ми нагадуємо про відповідальність кожного дорослого за добробут і щастя дітей.

11:18:55 01.06.2024

Цінність родини

Цінність родини. Цінність родини є найважливішою у будь-який період життя. Вона є тим місцем теплих спогадів, перших щирих усмішок та важливих життєвих орієнтирів, де ми відчуваємо себе захищеними. Це те, що оберігає і зцілює у ці нелегкі часи. Віримо, що кожен, хто сьогодні знаходиться далеко від свого дому – обов’язково повернеться в обійми своїх рідних. А кожна дитина знайде свою родину та відчує тепло в оточенні, сповненому взаємної турботи і підтримки.

11:05:50 21.05.2024

💙💛Недаремно Свято Великодня називають найсвітлішим у році.

💙💛Недаремно Свято Великодня називають найсвітлішим у році. Ми з нетерпінням чекаємо цей день, щоб почути довгоочікуване «Христос Воскрес!»-«Воїстину Воскрес!». У нашій громаді вже стало традицією дарувати радість до свят - особливо до Великодня. Цього року в рамках акції "Пасхальний кошик"  Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради залучив 70 сімей нашої громади, а саме сім 'ї військовослужбовців та сім'ї яким надається комплексна послуга -соціальний супровід сімей,  які знаходяться в СЖО. Цим сім'ям роздано пасхальні продуктові набори.  Продуктові набори  закуплені за кошти, виділені з місцевого бюджету.  Віримо у  Збройні Сили України! Віримо в Перемогу України! Нехай світло Великодня  принесе з собою спокій і благополуччя, а Віра у майбутнє зміцниться в наших серцях.

11:30:30 14.05.2024

Однією з невід’ємних частин діяльності фахівця із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради є профілактичні заходи різної тематики і відповідно з різними категоріями громадян. Це і робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, і заходи з учнями в гімназіях Золотниківської громади. Діти наше майбутнє і саме від нас залежить яким йому бути. Працівниками Центру НСП Золотниківської сільської ради протягом квітня 2024 року в гімназіях відділу освіти проведено наступні заходи:

09:41:49 17.04.2024

В українському онлайн-просторі активно поширюється реклама азартних ігор, яка обіцяє користувачам «легкі» та «швидкі» гроші.

українському онлайн-просторі активно поширюється реклама азартних ігор, яка обіцяє користувачам «легкі» та «швидкі» гроші. І для багатьох це стає способом втечі від стресу, реальності чи проблем.

09:38:01 03.04.2024

Як спілкуватися з людьми похилого віку

Вік дарує не тільки досвід і мудрість. Згодом добрі, чуйні люди з хорошим почуттям гумору, вміють красиво формулювати свої думки, можуть змінитися до невпізнання. Часто прожиті роки роблять людину грубим, відлюдним і образливим. Кілька простих порад про те, як спілкуватися з людьми похилого віку, в принципі, допоможуть подолати складний період і забезпечити близьким гідний догляд.

14:43:29 26.03.2024

Часто людина, яка потрапила в ситуацію торгівлі людьми не може одразу це розпізнати. Але існують індикатори, наявність яких може сигналізувати про проблему.

14:40:25 26.03.2024