Від початку року на Тернопільщині стягнули понад 77 з половиною мільйонів гривень аліментів

Більше 77 мільйонів 620 тисяч гривень аліментів стягнули державні виконавці Тернопільщини від початку 2019 року.

Нагадаємо, за несплату аліментів недобросовісним батькам, серед іншого, загрожує низка обмежень. Так, наразі понад 2400 осіб тимчасово позбавлені можливості виїжджати за межі України. Приблизно по стільки ж постанов діють щодо обмеження боржників у правах керувати транспортними засобами, користуватися зброєю, полювати.

Застосовували на Тернопільщині і такий метод впливу на боржників, як суспільно корисні роботи. Їх цьогоріч вже відбули майже дві сотні осіб, завдяки чому на потреби дітей вдалося стягнути понад півмільйона гривень.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області