Сторінка на стадії наповнення

Громадське  обговорення   щодо врахування  громадських  інтересів  у  проекті  містобудівної  документації – детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в с.Золотники по вул. Містечк

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Золотниківська  сільська  рада повідомляє  про початок  громадського  обговорення   щодо врахування  громадських  інтересів  у  проекті  містобудівної  документації – детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в с.Золотники по вул. Містечко, 27 Б Теребовлянського району Тернопільської області.

08:01:17 16.10.2020

До уваги жінок Золотниківської ОТГ

Шановні жінки! Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок

10:57:09 23.09.2020