Як укладається договір в Інтернет-магазині?

Договір, укладений в Інтернет-магазині, вважається електронним правочином. Для укладення електронного правочину на сайті мають бути зазначені найменування товару та його вартість.

Після укладення договору в Інтернеті, покупець повинен отримати від продавця підтвердження отримання замовлення. Таким, наприклад, можна вважати електронний лист із підтвердженням та зазначенням обраного товару, його характеристик, ціни, умов оплати та доставки, а також посилання на інші умови договору, що можуть бути розміщені на сайті Інтернет-магазину.

Крім підтвердження отримання замовлення, по факту виконання договірних зобов’язань продавець повинен надати підтвердження вчинення правочину, якими можуть бути електронний документ, квитанція, товарний чи касовий чек, квиток, талон.

Зауважимо, такий документ має містити порядок обміну чи повернення товару, найменування продавця, адресу та контакті дані, а також – гарантійні зобов’язання.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області