Учасники бойових дій можуть безкоштовно отримати правову допомогу

Учасники бойових дій можуть отримати правову консультацію чи роз’яснення юриста безкоштовно. Для цього  необхідно звернутися до найближчого центру з надання безплатної правової допомоги або територіального органу юстиції за місцем проживання. Щодо документів, то знадобляться паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер та посвідчення учасника бойових дій.

Безоплатна правова допомога включає такі види послуг: забезпечення доступу до правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру. Також для ветеранів передбачені: захист у кримінальному провадженні, представництво в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, складення документів процесуального характеру стосовно питань, пов’язаних із соціальним захистом.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області