Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради

Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради проводить конкурс дитячих малюнків  на тему " Моє майбутнє в мирній Україні" до Міжнародного дня захисту дітей, адже це прекрасне свято радості та надії, надії на швидку Перемогу та мирне майбутнє для нас та наших дітей . До цього конкурсу залучені діти з сімей, яким надається соціальна послуга-соціальний супровід сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.Умови конкурсу: -учасниками конкурсу є діти із вище вказаної категорії; - кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи; - малюнки можуть бути виконаній в довільній техніці (олівці,  фломастери,фарби тощо) у форматі А4; - конкурсну роботу необхідно підписати(вказати ім'я та вік дитини). Нагородження переможців відбудеться 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей.

10:56:11 03.05.2023

Звіт ЦНСП за 2022 рік

Звіт Центру надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради

10:05:41 10.03.2023

Центром надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради 16 грудня було проведено Акцію до свята Миколая. До цієї Акції ЦНСП залучав дітей з сімей, які перебувають під соціальним супроводом Центру, також дітей з сімей учасників АТО, які проживають в населених пунктах Золотниківської ТГ. Кожна дитина  отримала, солодкий подарунок до  свята Святого Миколая.Дякуємо за сприяння в  отриманні солодких подарунків  Данилу Орестовичу Бугай та старостам старостинських округів Золотниківської ТГ

09:20:27 21.12.2022

Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради долучився до  Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства", що проходила у період з 25 листопада до 10 грудня і має на меті підвищити поінформованісь суспільства, висвітлити питання, пов'язані з проблемами подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Це нагода ще раз нагадати громадськості про існування даних проблем. Центром надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради у цей період була проведена роз'яснювальну робота з сім'ями, які, опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховуються неповнолітні діти, здійснення з учасниками освітнього процесу інформаційно-просвітницьких заходів, а саме розглядались такі теми:  "Булінг", "Що я знаю про булінг ","Як подолати булінг " "Насильство", "СНІД - загроза людству. Обери життя", профілактичний захід до "Дня людей з інвалідністю" стосовно рівних можливостей для осіб з інвалідністю та інтеграції їх у суспільне життя. Також ЦНСП, розміщувались профілактичні, інформаційні матеріали в електронному варіанті по старостинських округах Золотниківської сільської ради щодо попередження вчинення насильства, проводилась акція до Міжнародного дня осіб з інвалідністю  та за сприяння сільського голови  Золотниківської ТГ Данила Бугай, подарункові набори були доставлені до дітей, а також відповідно до повідомлень від поліції про вчинення домашнього насильства на території Золотниківської ТГ, здійснювались профілактичні бесіди з кривдника и домашнього насильства.

17:51:54 12.12.2022

Відповідно до Програми підтримки сім'ї та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Золотниківської ТГ, Центром надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради 02.12.2022 року було проведено Акцію до Дня дітей з інвалідністю, усім учасникам Акції передано продуктові набори.

12:42:47 05.12.2022

Бажаючим отримувати соціальні послуги у Центрі соціального обслуговування

Центр соціального обслуговування повідомляє перелік необхідних документів для надання соціальних послуг бажаючим отримувати соціальні послуги у Центрі соціального обслуговування:заява;

11:01:59 29.10.2021

Подяка підприємцям ТзОВ «Ліндеванг», ТОВ «Агро-компанія Прикарпаття»

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради висловлює щиру подяку підприємцям Золотниківської територіальної громади, які відгукнулись на звернення щодо надання допомоги одиноким особам, які перебувають на обслуговуванні в Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. Сердечне спасибі керівникам Вовку Богдану Омеляновичу ( ТзОВ «Ліндеванг»), Іванчук Галині Іванівні (ТОВ «Агро-компанія Прикарпаття»), за розуміння та допомогу одиноким людям.

15:07:57 30.08.2021