Центр надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради

12.08.2021 року проведено чергову нараду з соціальними робітниками

12.08.2021 року проведено чергову нараду з соціальними робітниками Центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради на якій розглядалися наступні питання: 1. Ознайомлення з проєктом « Руки допомоги» соціальних робітників Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. (Доповідач – Дудар Н.Є. – директор Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. 2. Вакцинування. 3. Поновлення медичних висновків ( кому необхідно) – доповідач директор Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. 4. Формування нових справ отримувачів соціальних послуг. 5. Збір даних щодо отримувачів соціальних послуг, які хочуть на облік до Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради.

17:53:52 12.08.2021

Інформаційна лекція присвячена Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми

У Всесвітній день протидії торгівлі людьми з працівниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради було проведено інформаційну лекцію присвячену Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми.

11:02:18 30.07.2021

Звіт про проведення зовнішньої та внутрішньої оцінки якості та моніторингу соціальних послуг по центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради

На  виконання  наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження Методичних  рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», розпорядження сільського голови Золотниківської сільської ради від 02.06.2021 року № 82-1 та наказу директора центру від  01.06.2021 року № 78 «Про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг по центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради Тернопільського району  була проведена робота  з проведення зовнішньої та внутрішньої оцінки якості (далі оцінка) та моніторинг соціальних послуг. Робота проводилась  протягомчервня  2021 року.

15:46:57 01.07.2021

3 червня був проведений моніторинг у селі Гвардійське

Інформує Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. 03 червня проведено моніторинг якості надання соціальних послуг у селі Котузів. Всі сім отримувачів соціальних послуг задоволені роботою соціального робітника Центру. Послуги надаються систематично, доставка продуктів, ліків, допомога в приготуванні їжі, прибирання,  психологічна підтримка. Задоволені отримувачі, то і є головне завдання соціального робітника.

17:25:09 03.06.2021

2 червня був проведений моніторинг у селі Гвардійське

З метою проведення моніторингу оцінки надання соціальних послуг отримувачам Центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради протягом червня буде проводитись об'їзд громадян, які перебувають на обслуговуванні у соціальних робітників населених пунктів Золотниківської ТГ. 02.06.2021 року проведено моніторинг с.Гвардійське.

15:48:23 03.06.2021

Звіт про результати проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради

15:37:08 24.07.2020

24 липня нарада

24 липня 2020 року  в Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради проведено  чергову нараду соціальних робітників, на якій розглядались наступні питання:

15:32:48 24.07.2020

26.02.2020 року в приміщенні Золотниківської сільської ради, відбулась нарада соціальних робітників Центру соціального обслуговування (надання адміністративних послуг) Золотниківської сільської ради, на якій розглянули наступні питання: 1. Підсумки роботи соціального робітника Центру за місяць лютий. 2. Ознайомлення соціальних робітників з Законом України № 2205-VІІІ від 10,06,2018 року " Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо подання психіатричної допомоги" 3. Поновлення медичних карток соціального робітника. Якісне надання соціальних послуг отримувачам соціальних послуг.

10:25:56 26.06.2020

Перевірка якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради за І півріччя 2020 року

14:25:01 24.06.2020