Золотниківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Сторінка на стадії наповнення

Дата: від до Скинути

Забудь все, що ти знаєш про перевірку сайтів!

Забудь все, що ти знаєш про перевірку сайтів!

База шахрайських сайтів – результат щоденного моніторингу, проведеного експертами Асоціації ЄМА, а також завдяки інформації, що надходить від служб безпеки банків, платіжних сервісів, кіберполіції та перевіреної інформації, залишеної користувачами через функціонал «Заявити про інцидент».

11:37 08.08.2023

З Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Золотниківської територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ваша професія завжди була і залишається однією із найблагородніших, адже своєю щоденною сумлінною працею Ви оберігаєте найбільший Господній дар – людське життя! Ваш високий професіоналізм, жертовність та самовіддане служіння обраній справі вселяють надію на швидке одужання, допомагають у зціленні найважчих недуг. І вдень, і вночі Ви, ризикуючи власним здоров’ям і життям, залишивши вдома родини, працюєте для порятунку десятків сотень людських життів. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, миру, добра, сімейного затишку та благополуччя Вам і Вашим родинам!                                                                                

12:31 27.07.2023

Як не потрапити у пастку шахраїв під час онлайн-шопінгу – рекомендації кіберполіції

Як не потрапити у пастку шахраїв під час онлайн-шопінгу – рекомендації кіберполіції

В інтернеті можна купити все, що завгодно. Просто, зручно та швидко. Втім, варто пам’ятати, що існують ризики постраждати від дій аферистів, адже продаж неіснуючих товарів – найрозповсюдженіша схема шахрайства у віртуальному просторі. Нагадуємо правила безпечного онлайн-шопінгу.   Найчастіше зловмисники ошукують громадян, продаючи неіснуючі товари на майданчиках оголошень або у соцмережах. Як правило, у таких випадках головна умова купівлі – повна або часткова переплата. На шахрайство також може вказувати й значно нижча ціна товару в порівнянні з аналогічними пропозиціями. Ще одна поширена схема шахраїв – створення фішингових ресурсів, які зовні схожі на популярні інтернет-магазини. Сплачуючи на таких сайтах, покупець не лише залишається без бажаного товару, а й «передає» дані банківської картки аферисту. Надалі, володіючи такими відомостями, зловмисники привласнюють гроші з рахунків громадян. Кіберполіція рекомендує дотримуватися наступних порад для безпечного шопінгу в інтернеті: - купуйте та сплачуйте лише на перевірених ресурсах та переконайтеся у правильності URL-адреси необхідного сайту. Навіть найменша невідповідність може означати, що користувач потрапив на фішинговий сайт; - надайте перевагу післяплаті, аби мінімізувати ризики шахрайського заволодіння грошима; - не повідомляйте нікому дані своєї банківської картки (особливо CVV-код та термін дії); - для онлайн-шопінгу краще завести окрему інтернет-картку і переказувати на неї лише суму, необхідну для оплати; - у разі купівлі на платформі оголошень, обговорюйте деталі угоди тільки в чаті цієї платформи та не переходьте у сторонні месенджери: туди зловмисники можуть надіслати фішингові посилання. Відео за посиланням: Купуєте через Інтернет? Обирайте післяплату!

10:59 26.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь