Про дослідження громадськоїдумки щодо якості послуги вуличного освітлення на території Золотниківської сільської ради

ЗОЛОТНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Містечко 25, с.Золотники 48115,  тел.(03551) 3-11-42, 3-11-44, факс 3-11-42

e-mail:04394585@mail.gov.uaКод ЄДРПОУ   04394585

Розпорядження

31 жовтня  2019 р. № 272

Про дослідження громадської

думки щодо якості послуги

вуличного освітлення на території

Золотниківської сільської ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вивчення громадської думки щодо якості послуг вуличного освітлення:

1.Спеціалісту І категорії з питань інформаційної діяльності та комунікацій Золотниківської сільської ради(Гузій А.В.)

1.1.Організувати з 31 жовтня 2019 року по15 листопада2019 року опитування громадян щодо якості послуги вуличного освітлення. При проведенні опитування використовувати електронну систему опитувань DOBRE.Pytannya.

1.2Аналіз результатів опитування підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету Золотниківської сільської ради до 19 листопада 2019 року.

1.3. Забезпечити бібліотекарів, завідуючих будинків культури, соціальних працівників Золотниківської ОТГ провести опитування жителів громади.

1.4. Забезпечити доступ осіб, задіяних в організації та проведенні опитування, до електронної системи опитувань DOBRE.Pytannya.

1.5.Розмістити на офіційному сайті Золотниківської сільської ради інформацію про хід та результати опитування.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                          Д.О. Бугай

Остапчук М.М.