Сторінка на стадії наповнення

Дата: від до Скинути

24 листопада 2020 р. Міненерго та Держенергоефективності ініціюють широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

15:56 12.11.2020

В приміщенні Золотниківської сільської ради відбулась святкова нарада працівників Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради

03 11.2020 року в приміщенні Золотниківської сільської ради відбулась святкова нарада працівників Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради з нагоди дня соціальної сфери. Директор Центру  Дудар Н.Є. .розпочала нараду. Голова Золотниківської ОТГ - Д.О. Бугай привітав присутніх з Святом та вручив грамоти соціальним робітникам.

11:16 03.11.2020

Голова Золотниківської ОТГ та директор Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради щиро вітають працівників центру з професійним святом.

09:03 01.11.2020

Бізнес-майстерня: “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху"

З метою підвищення компетенцій менеджерів експортно- та імпортноорієнтованих підприємств Тернопільської області шляхом участі у коопераційних сесіях, у співробітництві з Програмою GIZ “Fit for Partnership with Germany” 29 жовтня 2020 року об 11:00 год. відбудеться онлайн бізнес-майстерня: “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху”.

17:20 26.10.2020