Сторінка на стадії наповнення

Дата: від до Скинути

Інформація для суб’єктів господарської діяльності з метою інтеграції пріоритетних цілей сталого розвитку у їх власні бізнес-стратегії

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.08.2020 № 470/01.02-01 в області впроваджуються заходи з реалізації державної політики у сфері сприяння розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні. Законодавчо цей напрямок закріплений в Указі Президента України від 30 вересня 2019 року № 722/2019 „Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року”, Концепції державної політики у сфері сприяння розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року, схваленій розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 66-р, та в плані заходів з її виконання, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 липня 2020 р. № 853-р.

10:22 09.02.2021

До відома зацікавлених керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств

З метою вирішення питань збільшенні врожайності зернових і зернобобових культур, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої та інших сільськогосподарських культур, особливо в період зміни погодних умов ПП НВП «Агроенергетичні технології» пропонує використання технологій АБК 6Є. Детальну інформацію можна отримати: e-mail: vpagro51@gmail.com або за телефоном: гол. агротехнолог, автор Технології АБК™ 6Е

15:59 08.02.2021

УВАГА! Погіршення погодних умов!

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру у зв’язку з виходом циклону із заходу в Україні очікується ускладнення погодних умов.

15:26 05.02.2021

Інформація для суб’єктів малого і середнього підприємництва

В рамках обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки, схваленої рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 23.12.2020 р. № 41 розпочав діяти новий Порядок використання коштів, передбачених на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі - Порядок). Зазначений Порядок розміщений на офіційному вебсайті облдержадміністрації за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/publication/content/26830.html. Скориставшись даним видом допомоги, суб’єкти господарювання мають можливість  отримати відшкодування відсоткової ставки у розмірі 50% за кредитами банків. Цільове використання кредиту за відповідною програмою повинно бути спрямоване на модернізацію технологічного процесу виробництва або основних засобів; придбання або модернізацію обладнання; придбання, будівництво або реконструкцію приміщень. З даною метою просимо розповсюдити серед суб’єктів господарювання інформацію про можливість участі у вищезгаданій програмі та розмістити Порядок на своїх офіційних вебсайтах та в засобах масової інформації. Детальну інформацію про умови участі в програмі часткового відшкодування можна отримати в Тернопільському регіональному центрі підтримки підприємництва за телефоном (0352) 25 25 85.

08:38 05.02.2021

Інформація для суб’єктів підприємництва, представників бізнес-асоціації

Мінекономіка спільно з Радою бізнес-омбудсмена запланували проведення низки Всеукраїнських вебінарів з питань: податкової та митної політики; дій правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади .

08:27 05.02.2021

Надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом

Відповідно до Порядку надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затверджених Постановою КМУ від 10 жовтня 2018 р. № 819, забезпечення громадян доступним житлом здійснюється шляхом надання державної підтримки, яка полягає у сплаті державою:

14:43 03.02.2021

ПРОТОКОЛ № 2 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотниківської сільської ради

16:28 25.01.2021