Графік проведення прийомів громадян депутатами ради у 2019 році
Графік проведення прийомів громадян депутатами ради у 2019 році
№ |
Прізвище, ім’я та по батькові |
Місце прийому |
День прийому |
Час прийому |
1 |
Рудик Ігор Романович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Багатківці |
Перша середа місяця |
10:00-12:00 |
2 |
Касперська Марія Михайлівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Багатківці |
Перший понеділок місяця |
10:00-12:00 |
3 |
Бутковський Степан Юліанович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Бенева |
Перша П’ятниця місяця |
10:00-12:00 |
4 |
Маслій Іван Іванович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Маловоди |
Перший вівторок місяця |
10:00- 12:00 |
5 |
Палка Оксана Станіславівна |
Адмінбудинок старостинського округу с. Семиківці |
Перший вівторок місяця |
12:00-14:00 |
6 |
Сліпий Володимир Петрович |
Адмінбудинок старостинського округу с. Раківці |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
7 |
Чорній Ярослав Петрович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Соснів |
Перший вівторок місяця |
11:00-13:00 |
8 |
Грабовська Марія Ярославівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Соснів |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
9 |
Цюприк Богдан Богданович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Надрічне |
Перший понеділок місяця |
10:00-12:00 |
10 |
Било Неля Іванівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Надрічне |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
11 |
Гербут Марія Мар’янівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Соколів |
|
|
12 |
Косович Роман Богданович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Соколів |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
13 |
Фецан Світлана Несторівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Золотники |
Перший понеділок місяця |
10:00-12:00 |
14 |
Саньоцка Ольга Василівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Золотники |
Перший понеділок, вівторок місяця |
16:15- 17:15 |
15 |
Пилипів Ірина Казимирівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Золотники |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
16 |
Чемерис Володимир Степанович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Золотники |
Перший Понеділок місяця |
10:00- 12:00 |
17 |
Барський Ярослав Антонович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Золотники |
Перший вівторок місяця |
09:00 – 11:00 |
18 |
Сид Роман Йосипович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Бурканів |
Перший четвер місяця |
12:00 – 14:00 |
19 |
Кулька Руслан Ярославович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Бурканів |
Перший четвер місяця |
10:00-12:00 |
20 |
Семенюк Олег Степанович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Гайворонка |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
21 |
Захарків Володимир Богданович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Вишнівчик |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
22 |
Грицишин Юлія Романівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Вишнівчик |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
23 |
Топоровський Володимир Іванович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Зарваниця |
Перший понеділок місяця |
10:00-12:00 |
24 |
Фірман Володимир Зіновійович |
Адмінбудинок старостинського округу с.Сапова |
Перший понеділок місяця |
10:00-12:00 |
25 |
Мерва Галина Павлівна |
Адмінбудинок старостинського округу с.Котузів |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |
26 |
Федчишин Ольга Зеновіївна |
Адмінбудинок старостинського округу с. Гвардійськ |
Перший вівторок місяця |
10:00-12:00 |