Голова Золотниківської сільської ради

Бугай Данило ОрестовичФото без опису

Народився 16 січня 1960 року в селі Гвардійське Теребовлянського району Тернопільської області.

У 1975 році вступив до Кременецького педагогічного училища.

У 1979 році здобув диплом за спеціальністю «Загально технічні дисципліни і праця».

Працював вчителем загально-технічних дисциплін у м. Долина Івано-Франківської області.

З 1980 по 1982 рр. проходив військову службу.

З 1982 по 1984 рр. працював вчителем трудового навчання і креслення Трудівської школи.

З 1984 по 1993 рр. працював викладачем у Золотниківській міжшкільній навчально-виробничій майстерні.

З 1993 по 1996 рр. - вчитель трудового навчання і фізики Гниловодівської школи.

З 1996 по 2015 рр. працював на посаді голови Гвардійської сільської ради.

У 2005 році присвоєно сьомий ранг посадової особи органів    місцевого самоврядування.

З 10 грудня 2015 року - голова Золотниківської сільської ради (Золотниківської об’єднаної територіальної громади).