З Днем Захисту Дітей

Дата: 01.06.2024 11:18

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. ...
День Захисту Дітей допомагає привернути увагу людей до важливості захисту дітей від лиха та захисту їхніх прав. Вони допомагають розвивати усвідомлення серед громадськості про проблеми, з якими стикаються діти, нагадати про важливість освіти та розвитку талантів кожної дитини. Також це чудова можливість підкреслити значення любові та турботи у вихованні підростаючого покоління, тому, вітаючи з цим днем, ми нагадуємо про відповідальність кожного дорослого за добробут і щастя дітей.

З Днем захисту дітей! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

З найкращими побажаннями на передодні Міжнародного дня захисту дітей Центр надання соціальних послуг,

Золотниківської сільської ради!