Онлайн-вебінар "Основні вимоги законодавства про захист прав споживачів, дотримання вимог про рекламу, ринковий нагляд та ціноутворення"

Дата: 07.05.2024 14:11

14 травня 2024 року об 11 годині відбудеться онлайн-вебінар "Основні вимоги законодавства про захист прав споживачів, дотримання вимог про рекламу, ринковий нагляд та ціноутворення".

Актуально для  власників та власниць малого і середнього бізнесу, тих, хто збирається запускати власну справу, зокрема ВПО та представників/ниць релокованих підприємств.

📌Залишайте ваші запитання у реєстраційній формі:

📌Реєстрація відкрита до 10 травня, 18:00.

--------------------------------------------------------------------------
Вебінар організовується в межах проєкту «Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області», що реалізується Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» у співпраці з Тернопільська обласна державна адміністрація в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що фінансується урядом Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv) представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці Sida - Styrelsen för Internationellt Utvecklingssamarbete та імплементується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.