12 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

Дата: 25.10.2023 17:25

11 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

25 жовтня 2023 року відбулось 12 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням сільського голови, голови комісії – Данила Бугай, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Рманською.

На засіданні комісії розглядалось питання:

1. Про стан виконання батьківських обов‘язків ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ, відносно її малолітніх дітей ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, ХХ.ХХ.ХХ р.н. та  ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, ХХ.ХХ.ХХ р.н.

В ході розгляду питання, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, вивчались та брались до уваги стан забезпечення матір’ю належного догляду за дітьми, виконання матір’ю батьківських обов`язків, умови проживання сім’ї, інформація від дільничного  офіцера поліції, закладу освіти, старости села.

В ході засідання було прийняте рішення в якнайкращих інтересах дітей.

Комісія з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: вул. Містечко,25, с. Золотники (1 поверх адміністративного приміщення, Служба у справах дітей  Золотниківської сільської ради)