Подяка підприємцям ТзОВ «Ліндеванг», ТОВ «Агро-компанія Прикарпаття»

Дата: 30.08.2021 15:07

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради висловлює щиру подяку підприємцям Золотниківської територіальної громади, які відгукнулись на звернення щодо надання допомоги одиноким особам, які перебувають на обслуговуванні в Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. Сердечне спасибі керівникам Вовку Богдану Омеляновичу ( ТзОВ «Ліндеванг»), Іванчук Галині Іванівні (ТОВ «Агро-компанія Прикарпаття»), за розуміння та допомогу одиноким людям.

Зичимо Вам міцного здоров'я, нових досягнень та Божих благословінь у Вашій нелегкій праці.