Цьогоріч служба зайнятості Теребовлянщини допомогла роботодавцям укомплектувати 254 вакансії

Дата: 31.05.2021 12:12

За 4 місяці 2021 року, завдяки активній взаємодії служби зайнятості Теребовлянщини з роботодавцями, було працевлаштовано 265 краян; 43 - працювали тимчасово.

Щоб роботодавець якнайшвидше знайшов потрібного працівника, у службі зайнятості підберуть необхідні кадри з відповідної електронної бази даних безробітних, запропонують резюме шукачів роботи; проведуть профвідбір кадрів з використанням психодіагностичних методик, а також ряд заходів із забезпечення якісної комунікації сторін працевлаштування.

Якщо потрібних фахівців немає - організують професійне навчання як у закладах освіти та ЦПТО державної служби зайнятості, які мають сучасну матеріально-технічну навчальну базу з найновішим обладнанням та технікою, так і на виробництві, у тому числі за індивідуальною формою, а також стажування безпосередньо на робочих місцях. Цьогоріч профнавчання проходили 109 безробітних краян; 83 – його завершили, з них 77 вже працевлаштовані.

До слова, ті роботодавці, які легально працевлаштовують безробітних на новостворені робочі місця на строк не менше, ніж на 2 роки, можуть отримати щомісячну компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного соціального внеску.

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи приватного бізнесу. Розумно сформований штат кваліфікованих працівників дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проекти. Якщо Ви бажаєте підібрати на постійну чи тимчасову роботу персонал, який відповідав би необхідним професійним вимогам – зверніться у Теребовлянську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості.