Порядок денний 6 сесії

П  О  Р  Я  Д  О  К

Денний засідання VI сесії  VIII скликання

від  23 квітня 2021 року

1. Про обрання секретаря пленарного засідання.
  2. Про затвердження «Програми відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку окремим  категоріям громадян  Золотниківської територіальної громади на 2021 - 2023 роки».
  3. Про затвердження «Програми мобілізації зусиль Золотниківської територіальної громади та Теребовлянської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2021 рік ».
  4. Про затвердження договору про  міжбюджетний трансферт на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.
  6. Про внесення змін до рішення Золотниківської сільської ради від 24.02.2021 року № 203 «Про внесення змін в структуру виконавчих органів Золотниківської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2021 рік».
  7. Про затвердження Положення про діяльність депутатів Золотниківської сільської ради.
  8. Про створення вуличного комітету.
  9. Про створення вуличного комітету.
  10. Про продовження терміну дії договорів оренди нежитлових приміщень.
  11. Про  затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  12. Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Золотниківської сільської ради.
  13. Про призупинення діяльності Надрічненського закладу дошкільної освіти загального типу Золотниківської сільської ради Тернопільської області.
  14. Про затвердження фінансового плану за 1 кв. 2021 року, та пояснювальну записку до нього.
  15. Земельні питання.
  16. Про затвердження статуту змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Золотниківська районна лікарня» Золотниківської сільської ради.
  17. Інше.

Секретар ради                                                                                                     Світлана Фецан