Порядок денний сесії

Дата: 23.12.2020 16:49

VIII  скликання 3 сесія

23.12.2020р.

1.  Про затвердження Програми із забезпечення функціонування  комунального  підприємства «Господар» Золотниківської сільської  ради  у 2021 році.
  2.  Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Золотниківської  сільської ради   на 2021 рік.
  3.  Про затвердження Програми «Благоустрій  територій населених пунктів

Золотниківської сільської ради на 2021 рік»

1. Про затвердження  Програми розвитку фізичної культури  та спорту на 2021 рік «Спорт для всіх» відділу освіти,культури,молоді,спорту  та туризму Золотниківської  сільської ради.
  2.  Про затвердження Програми  «Обдарована дитина»  на 2021 рік.
  3.  Про  сільський бюджет на 2021 рік.
  4.  Про затвердження прогнозу бюджету сільської ради на 2022-2023 роки.
  5.  Про затвердження штатного розпису Золотниківської сільської ради та місцевої пожежної команди на 2021 рік.
  6. Про умови оплати праці Золотниківського сільського голови.
  7.  Про умови  оплати праці працівників Золотниківської сільської  ради на 2021 рік.
  8.  Про затвердження Положення про  преміювання працівників Золотниківської сільської ради на  2021 рік.
  9.  Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних підприємств, що перебувають у комунальній власності  Золотниківської сільської ради  на 2021 рік
  10.  Про затвердження Положення про преміювання керівників бюджетних установ, які належать до комунальної власності Золотниківської сільської ради та перебувають в управлінні Золотниківської сільської ради.
  11.  Про затвердження Положення про преміювання працівників місцевої пожежної команди на 2021 рік.
  12.  Про затвердження заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  13. Про затвердження лімітів споживання  енергоносіїв Золотниківською сільською радою на 2021 рік.
  14.  Про затвердження  Плану роботи Центру соціального обслуговування(надання  соціальних  послуг) Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  15.  Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам  Центру соціального обслуговування(надання  соціальних  послуг) Золотниківської сільської ради.
  16.  Про затвердження Положення про умови та оплату праці працівникам Центру соціального обслуговування(надання  соціальних  послуг) Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  17.  Про затвердження штатного розпису Центру соціального обслуговування(надання  соціальних послуг) Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  18.  Про затвердження тимчасових калькуляцій  вартості  послуг Центру соціального обслуговування(надання  соціальних послуг) Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  19.  Про затвердження Плану роботи відділу освіти,культури,молоді,спорту та туризму Золотниківської сільської ради  на 2021 рік .
  20.  Про затвердження Положення про порядок преміювання працівників відділу освіти, культури,  молоді, спорту та туризму Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  21.  Про затвердження Положення про оплату праці працівників відділу освіти, культури,  молоді, спорту та туризму Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  22.  Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у Золотниківській мистецькій школі Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  23.  Про затвердження штатних розписів  відділу освіти,культури,молоді,спорту та туризму Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  24.  Про встановлення вартості харчування у загальноосвітніх  навчальних  закладах на 2021 рік.
  25.  Про встановлення розміру батьківської  плати за харчування  дітей в закладах дошкільної освіти.
  26.  Про затвердження  лімітів споживання енергоносіїв, паливно – мастильних матеріалів  по  установах, закладах відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Золотниківської сільської ради на 2021 рік
  27.  Про внесення змін до штатного розпису Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
  28.  Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Господар» Золотниківської сільської ради на 2021 рік.
  29.  Про затвердження тимчасових калькуляцій вартості послуг КП «Господар» Золотниківської  сільської ради на 2021 рік.
  30.  Про затвердження Положення про преміювання,порядок та умови оплати праці працівників комунального підприємства «Господар» на 2021 рік.
  31.  Про затвердження Програми розвитку та організаційного забезпечення комунального некомерційного підприємства Теребовлянської районної ради «Золотниківська районна  лікарня» на 2021 рік.
  32.  Про затвердження  розпоряджень Золотниківського  сільського голови.
  33.  Земельні питання.
  34.  Про прийняття права засновника КНП ТРР «Золотниківська районна лікарня».
  35.  Про затвердження структури та штатного розпису КНП «Золотниківська районна  лікарня».
  36.  Про внесення змін до контракту комерційного директора КНП ТРР «Золотниківська районна лікарня».