A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Золотниківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

РІШЕННЯ від 18 червня 2020 року № 2576 с.Золотники Про встановлення місцевих податків та зборів на території Золотниківської сільської ради на 2021 рік

Дата: 23.06.2020 15:55
Кількість переглядів: 272

 

 

 

ЗОЛОТНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

45-СЕСІЯ

VІІ- СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

від  18 червня  2020 року №  2576

с.Золотники

 

Про встановлення місцевих

податків та зборів  на території 

Золотниківської сільської  ради

на 2021 рік                                                                                      

    

       Відповідно до статті 10, пункту 12.3 статті 12,  статтей 265-287, 291-295  Податкового кодексу України,  керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування в Україні», за рекомендацією постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

 

                                   ЗОЛОТНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                    В И Р І Ш И Л А :  

           

1.Установити  на території  Золотниківської сільської ради  на 2021 рік  такі  місцеві податки і збори:

  1.1. Єдиний податок (додаток 1);

  1.2. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 2);

  1.3.  Плата за землю (додаток 3);

  1.4.  Транспортний податок (додаток 4);

  1.5   Туристичний збір (додаток 5);

  1.6   Збір за місця за паркування транспортних засобів (додаток 6).

2. Встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 7.

3. Надати пільги  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 8.

4. Встановити  ставки земельного податку, згідно з додатком 9.

5. Надати  пільги  із сплати земельного податку, згідно з додатком 10.

6. Оприлюднити дане рішення через мережу інтернет – на офіційному сайті Золотниківської сільської   ради, на інформаційній дошці Золотниківської сільської  ради.

7.  Вважати такими, що втратили чинність з 01 січня 2020 року рішення Золотниківської сільської  ради від 19.06.2019 року №1781 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Золотниківської сільської ради на 2020 рік».

8. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії сільської ради з питань планування,фінансів,бюджету та соціально – економічного розвитку.

9.  Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року .

              

                Сільський голова                                            Д.О.Бугай

Додаток №1

                                                                                                    до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради                                                                                             від  18 червня 2020 року № 2576

                                          

Про єдиний податок

 

     1. Платниками єдиного податку є суб'єкти малого підприємництва - фізичні та юридичні особи з податковою адресою у межах Золотниківської сільської ради Теребовлянського району Тернопільської області, які відповідають вимогам спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, і які самостійно обрали даний спосіб оподаткування доходів та отримали свідоцтва платника єдиного податку.

2. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та по яких Золотниківською сільською радою встановлюються ставки податку, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

2.1 Платники єдиного податку першої групи - це фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень;

2.2 До другої групи платників належать - фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

- обсяг доходу не перевищує 1 500 000 гривень.

   Вичерпний перелік видів послуг, які розуміються як побутові послуги населенню, що надаються першою та другою групами платників єдиного податку, визначений пунктом 291.7 статті 291 Податкового кодексу України.

    Дія підпункту 2.2 не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи.

3. Під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:

- виготовлення взуття за індивідуальним замовленням;

- послуги з ремонту взуття;

- виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням;

- виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням;

- виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням;

- виготовлення спіднього одягу за  індивідуальним замовленням;

-виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням;

-виготовлення головних уборів за індивідуальним замовленням;

-додаткові послуги до виготовлення виробів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту одягу та побутових текстильних виробів;

-виготовлення та в'язання трикотажних виробів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту трикотажних виробів;

-виготовлення килимів та килимових виробів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту та реставрації килимів та килимових виробів;

-виготовлення шкіряних галантерейних та дорожніх виробів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту шкіряних галантерейних та дорожніх виробів;

-виготовлення меблів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту, реставрації та поновлення меблів;

-виготовлення теслярських та столярних виробів за індивідуальним замовленням;

-технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо і відеоапаратури;

-послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів;

-послуги з ремонту годинників;

-послуги з ремонту велосипедів;

-послуги з технічного обслуговування і ремонту музичних інструментів;

-виготовлення металовиробів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів;

-виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;

-послуги з ремонту ювелірних виробів;

-прокат речей особистого користування та побутових товарів;

-послуги з виконання фоторобіт;

-послуги з оброблення плівок;

-послуги з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів;

-послуги з чищення та фарбування текстильних, трикотажних і хутрових виробів;

-вичинка хутрових шкур за індивідуальним замовленням;

-послуги перукарень;

-ритуальні послуги;

-послуги, пов'язані з сільським та лісовим господарством;

-послуги домашньої прислуги;

-послуги, пов'язані з очищенням та прибиранням приміщень за індивідуальним замовленням.

4. При розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку - фізичною особою, не враховуються наймані працівники, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю і пологами та у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку, а також працівники, призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

5. Не можуть бути платниками єдиного  податку першої – другої  груп суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність, визначену  пунктом 291.5 статті 291 Податкового кодексу України.

6. Об”єкт та база оподаткування для платників єдиного податку.

Об’єктом оподаткування  є дохід платника єдиного податку, порядок визначення якого наведено в статті 292 Податкового кодексу України. База  оподаткування для платників єдиного податку першої –другої груп носить фіксований характер і не  залежить від суми одержаної виручки.

 7 .Ставки єдиного податку.

Золотниківською сільською радою встановлюються ставки єдиного податку для першої і другої груп платників. Фіксовані ставки єдиного податку встановлюються сільськю радою для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

– для першої групи платників встановлюються ставка єдиного податку у розмірі 10 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня податкового(звітного) року;

– для другої групи платників встановлюються - у розмірі 15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений  для відповідної групи платників єдиного податку.

8. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік.

Податковий (звітний) період починається з першого числа першого місяця податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового (звітного) періоду.

9. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку

9.1 Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

9.2 Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.

9.3 Сплата єдиного податку платниками першої - другої груп здійснюється за місцем податкової адреси.

9.4  Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

10. Платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до Податкового кодексу України за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій.

11. Інші особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового Кодексу.

 

 

 

   Секретар сільської  ради                                                           С.Н. Фецан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

                                                                                                    до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради                                                                                             від  18 червня 2020 року № 2576

 

        

Про  податок на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

 

                                       1. Платники податку

1.1 Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

1.2 Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

                                              2. Об’єкт оподаткування

2.1 Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

2.2 Не є об’єктом оподаткування:

а) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

б) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, у тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням Золотниківської сільської  ради;

д) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств;

и) об’єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, та використовуються виключно для забезпечення їхньої статутної діяльності, включаючи ті, в яких здійснюють

діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об’єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність;

і) будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг;

ї) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних дитячих санаторно- курортних закладів та закладів оздоровлення і відпочинку дітей, а також дитячих санаторно- курортних закладів та закладів оздоровлення і відпочинку дітей, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

й) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров’я населення, центрів з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних споруд всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

к) об’єкти нежитлової нерухомості баз олімпійської та паралімпійської підготовки. Перелік таких баз затверджується Кабінетом Міністрів України;

л) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним або прийомним сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей.

                                          3. База оподаткування

3.1 Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

3.2 База оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

 3.3 База оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.

                                              4. Ставка податку

 4.1 Ставки податку визначено у додатку 7 «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

 

                                       5. Пільги із сплати податку

5.1 База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

5.2  Пільги з податку, передбачені пунктом 5.1 цього пункту, для фізичних осіб не застосовуються до:

- об’єкта/об’єктів оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, встановленої пунктом 5.1 цього пункту;

- об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

                                6. Порядок обчислення суми податку

6.1 Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

    Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 Податового кодексу України, та відповідні платіжні реквізити, Золотниківської сільської ради за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

     Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

    За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, в тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 кв. м. (для квартири) та/або 500 кв. м. (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

     Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову  політику.

6.2 Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

   Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

6.3 У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

                                     7.Податковий період

7.1 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

                                     8.Строк та порядок сплати податку

8.1 Податок сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування і зараховується до  сільського  бюджету  згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 

                                     9.Строк та порядок подання звітності

9.1 Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

9.2 У разі  якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове повідомлення-рішення у строки, встановлені пунктом 266.7.2  Податкового кодексу України, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.

9.3 Податкове зобов’язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 Податкового кодексу  України.

 

                                      10. Відповідальність

10.1 За невиплату або ухилення від сплати податку настає відповідальність згідно чинного законодавства.

 

 

 

Секретар сільської  ради                                                                  С.Н.Фецан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                        Додаток № 3

                                                                                                    до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради                                                                                             від  18 червня 2020 року № 2576

 

Про плату  за землю

 

                                             1. Платники плати за землю.

1.1 На території  Золотниківської сільської  ради  платниками земельного податку є:

1.1.1- власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);

1.1.2 -землекористувачі.

Особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності (четверта група платників), встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового Кодексу України та Положенням про єдиний податок.

                                               2. Об'єкти оподаткування.

    1. Об'єктами оподаткування земельним податком є:

2.1.1 земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;

2.1.2 земельні частки (паї), які перебувають у власності.

                                             3. База оподаткування.

    1. Базою оподаткування земельним податком є:

3.1.1  нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом;

3.1.2 площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

      Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження), земельним податком.

 Податок за лісові землі складається із земельного податку та  рентної плати, що визначається податковим законодавством.

Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до статті 274 Податкового кодексу України.

 Ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються відповідно до статтей 274 та 277 Кодексу.

                                                  4. Ставки/розмір.

4.1 Ставки земельного податку визначено у додатку 9 «Ставки земельного податку» до цього рішення.

      Ставка земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) на території Золотниківської сільської ради встановити у розмірі 5% відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

4.2. Одиниця площі оподатковуваної земельної ділянки:

       - у межах населеного пункту - 1 (один) метр квадратний (кв.метр);

       - за межами населеного пункту – 1 (один) гектар (га).

5. Пільги зі сплати земельного податку.

   5.1 Перелік пільг для фізичних і юридичних осіб визначено у додатку 10 рішення сесії сільської ради.

    Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для вказаних категорій фізичних осіб поширюється на одну земельну ділянку  за кожним видом використання у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селищі  - у селах - не більш як 0,25 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

  Від сплати земельного податку звільняються органи державної влади,органи місцевого самоврядування, а також організації створені ними в установленому порядку, що повністю   утримуються за рахунок відповідного бюджету і є неприбутковими (у їх спільній власності ).

     Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

Якщо фізична особа має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, то така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельної ділянки для застосування пільги.

     Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

5.2.  Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком:

5.2.1 землі сільськогосподарських угідь, що перебувають у тимчасовій консервації або у стадії сільськогосподарського освоєння;

5.2.2 землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування - землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв'язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме:

а) паралельні об'їзні дороги, поромні переправи, снігозахисні споруди і насадження, протилавинні та протисельові споруди, вловлюючі з'їзди, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди;

б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі;

5.2.3 земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських (селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових насаджень;

5.2.4 земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв;

5.2.5 земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

5.3 Порядок та особливості застосування пільг.

5.3.1 Золотниківська сільська  рада встановлює ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на території  Золотниківської сільської  ради .

5.3.2 Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.

      Рішення щодо встановлення пільги приймається  Золотниківською сільською радою з урахуванням підпункту 12.3.7 статті 12 Податкового кодексу України.

5.3.3 Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

 

6.Порядок обчислення.

    1. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у сфері будівництва щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 6.2 Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46  Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

6.3 Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

6.4 За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

6.5 Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58  Податкового кодексу України.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - юридичної або фізичної особи до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - фізичної особи до іншого протягом  календарного року контролюючий орган надсилає (вручає) податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Якщо такий перехід відбувається після 1 липня поточного року, то контролюючий орган надсилає (вручає) попередньому власнику нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

-розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку;

-права на користування пільгою із сплати податку;

-розміру ставки податку;

-нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, користування пільгою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним)".

6.6 За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб:

1) у рівних частинах - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

2) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній частковій власності;

3) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі.

За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території.

6.7  Юридична особа зменшує податкові зобов'язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 281.1 статті 281 Податкового Кодексу за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи.

Такий порядок також поширюється на визначення податкових зобов'язань із земельного податку юридичною особою за земельні ділянки, які відведені в порядку, встановленому Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" для безоплатного паркування (зберігання) легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату.

7.Податковий період для плати за землю.

7.1 Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

7.2 Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

 

 

8.Строк та порядок сплати плати за землю.

8.1 Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або^права користування земельною ділянкою

плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

8.2 Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня.

8.3 Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

8.4  Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

8.5  Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

8.6 При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

8.7 У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).

8.8 Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

8.9 У разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове повідомлення-рішення у строки, встановлені статею 287.9 Податкового кодексу України, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.

8.10  Податкове зобов’язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 Податкового кодексу  України.

 

                         9. Строк та порядок подання звітності з плати за землю визначені підпунктами 6.2-6.4 пункту 6 цього Положення.

 

10.Відповідальність

10.1 За невиплату або ухилення від сплати податку настає відповідальність згідно чинного законодавства.

 

 

Секретар  сільської ради                                                                С.Н. Фецан

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 4

                                                                                                    до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради

від  18 червня 2020 року № 2576

 

Про  транспортний податок

 

 1. Платники податку

1.1 Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього Положення є об’єктами оподаткування.

2. Об’єкт оподаткування

2.1 Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального";

Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального.

                                             3. База оподаткування

3.1  Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 2.1 пункту 2.

                                             4. Ставка податку

    1. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень   за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 2.1 пункту 2.

                                            5. Податковий період

5.1 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

    6. Порядок обчислення та сплати податку

6.1 Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

6.2 Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

      Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.          Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

      Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що  перебувають у власності таких нерезидентів.

6.3 Органи внутрішніх справ зобов’язані щомісяця у десятиденний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку та справляння податку фізичними та юридичними особами, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

6.4 Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. 6.5 У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

6.6 За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

6.7 У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

6.8 У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 є об’єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю) податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов’язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання.

6.9 У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 2.1 пункту 2  є об’єктом оподаткування, уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду.

 6.10 Фізичні особи - платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів

(зокрема документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Фізичні особи - нерезиденти у порядку, визначеному цим пунктом, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об’єктів оподаткування.

7.Порядок сплати податку

7.1 Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до селищного  бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

8.Строки сплати податку

8.1 Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення- рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації".

 

      

           

Секретар сільської ради                                                                  С.Н.Фецан                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 5

                                                                                                    до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради  

від  18 червня 2020 року № 2576

       

                                                     Про туристичний збір

 

                                                   I. Загальні положення.

             Туристичний збір встановлено відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями) та рішення селищної ради про встановлення місцевих податків і зборів на території Золотниківської сільської  ради.

           Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до сільського бюджету.

Внутрішній туризм, відповідно до підпункту 14.1.277 статті 14 Податкового кодексу України – переміщення в межах території України громадян України та/або  осіб, які постійно проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.

В’їзний туризм, відповідно до підпункту 14.1.277 статті 14 Податкового кодексу України – прибуття на територію України та/або переміщення в межах території України осіб, які постійно не проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.

                                                   II. Платники збору.

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Золотниківської сільської ради об’єднаної територіальної громади, на якій діє дане рішення сільської   ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Перелік осіб, які не можуть бути платниками збору визначено в статті 268.2.2 Податкового кодексу України.

                                          III. База справляння збору

 Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі).

Згідно з рішенням сільської   ради справляння збору може здійснюватися з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі):

а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

                                          IV. Ставка збору

Ставка збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 п. 268.5 статті 268 Кодексу,  у розмірі  0,5 відсотка - для внутрішнього туризму та  5 відсотків - для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

                                    

 

 

  V. Порядок справлення та сплати збору

Згідно з рішенням сільської ради справляння збору може здійснюватися  такими податковими агентами:

а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб згідно з підпунктом 268.7.2 пункту 268.7 статті 268, фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 цієї статті;

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 268.5.1 пункту 268.5 цієї статті, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами, які уповноважуються сільською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з  сільською  радою.

    Перелік податкових агентів та інформація про них розміщуються  та оприлюднюються на офіційному веб-сайті сільської ради.

     Платники збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору.

     Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал.

     Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

                                         

VI. Податковий період.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

                                    

VII. Відповідальність

Податкові агенти (платники туристичного збору) за неподання, несвоєчасне подання розрахунку туристичного збору, повноту і своєчасність сплати несуть відповідальність у відповідності з діючим законодавством.                 

     

 

                                                                                                            

Секретар сільської ради                                                   С.Н.Фецан                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 6

                                                                                                    до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради 

від  18 червня 2020 року № 2576

                                                                                      

Про збір за місця для  паркування транспортних засобів

1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням  сільської  ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках на території Золотниківської сільської ради  об’єднаної територіальної громади.

2. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням сільської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

3. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, та –або перебувають на балансі  сільської ради чи її установ.

4. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,05 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

5.  Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

6. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

7. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

8. Виконавчий комітет сільської  ради за зверненнями суб’єктів господарювання  уповноважений надавати дозвіл на провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів та затверджувати перелік спеціальних земельних ділянок, призначених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів та осіб уповноважених провадити таку діяльність на території  Золотниківської сільської ради .

 

Секретар сільської ради                                                                  С.Н.Фецан    

Додаток № 7

                                                                                                    до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради                                                                                             від  18 червня 2020 року № 2576

СТАВКИ
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1

Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня  2021 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

6100000000

 

             6125083600

Золотниківська сільська  рада

 

Класифікація будівель та споруд2

Ставки податку3 за 1 кв. метр
(відсотків розміру мінімальної заробітної плати)

 

код2

найменування2

для юридичних осіб

для фізичних осіб

 

1 зона4

2 зона4

3 зона4

1 зона4

2 зона4

3 зона4

 

11

Будівлі житлові

 

111

Будинки одноквартирні

 

1110

Будинки одноквартирні5

 

1110.1

Будинки одноквартирні масової забудови

1,00

 

 

0,30

 

 

 

1110.2

Котеджі та будинки одноквартирні підвищеної комфортності

1,00

 

 

0,30

 

 

 

1110.3

Будинки садибного типу

1,00

 

 

0,30

 

 

 

1110.4

Будинки дачні та садові

1,00

 

 

0,30

 

 

 

112

Будинки з двома та більше квартирами

 

1121

Будинки з двома квартирами5

 

1121.1

Будинки двоквартирні масової забудови

1,00

 

 

0,30

 

 

 

1121.2

Котеджі та будинки двоквартирні підвищеної комфортності

1,00

 

 

0,30

 

 

 

1122

Будинки з трьома та більше квартирами5

 

1122.1

Будинки багатоквартирні масової забудови

1,00

 

 

0,30

 

 

 

1122.2

Будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, індивідуальні

1,00

 

 

0,30

 

 

 

1122.3

Будинки житлові готельного типу

х

 

 

х

 

 

 

113

Гуртожитки5

 

 

 

х

1130.1

Гуртожитки для робітників та службовців

х

 

 

х

 

 

 

1130.2

Гуртожитки для студентів вищих навчальних закладів5

х

 

 

х

 

 

 

1130.3

Гуртожитки для учнів навчальних закладів5

х

 

 

х

 

 

 

1130.4

Будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів5

-

 

 

-

 

 

 

1130.5

Будинки дитини та сирітські будинки5

-

 

 

-

 

 

 

1130.6

Будинки для біженців, притулки для бездомних5

х

 

 

х

 

 

 

1130.9

Будинки для колективного проживання інші

х

 

 

х

 

 

 

12

Будівлі нежитлові

 

121

Готелі, ресторани та подібні будівлі

 

1211

Будівлі готельні

 

1211.1

Готелі

0.50

 

 

0.50

 

 

 

1211.2

Мотелі

0.50

 

 

0.50

 

 

 

1211.3

Кемпінги

0.50

 

 

0,50

 

 

 

1211.4

Пансіонати

х

 

 

х

 

 

 

1211.5

Ресторани та бари

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1212

Інші будівлі для тимчасового проживання

 

1212.1

Туристичні бази та гірські притулки

х

 

 

х

 

 

 

1212.2

Дитячі та сімейні табори відпочинку

х

 

 

х

 

 

 

1212.3

Центри та будинки відпочинку

х

 

 

х

 

 

 

1212.9

Інші будівлі для тимчасового проживання, не класифіковані раніше

0,50

 

 

0,50

 

 

 

122

Будівлі офісні

 

1220

Будівлі офісні5

 

1220.1

Будівлі органів державного та місцевого управління5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1220.2

Будівлі фінансового обслуговування

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1220.3

Будівлі органів правосуддя5

-

 

 

-

 

 

 

1220.4

Будівлі закордонних представництв5

0,50

 

 

х

 

 

 

1220.5

Адміністративно-побутові будівлі промислових підприємств

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1220.9

Будівлі для конторських та адміністративних цілей інші

0,50

 

 

0,50

 

 

 

123

Будівлі торговельні

 

1230

Будівлі торговельні

 

1230.1

Торгові центри, універмаги, магазини

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1230.2

Криті ринки, павільйони та зали для ярмарків5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1230.3

Станції технічного обслуговування автомобілів

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1230.4

Їдальні, кафе, закусочні тощо

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1230.5

Бази та склади підприємств торгівлі і громадського харчування

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1230.6

Будівлі підприємств побутового обслуговування

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1230.9

Будівлі торговельні інші

0,50

 

 

0,50

 

 

 

124

Будівлі транспорту та засобів зв’язку

 

1241

Вокзали, аеровокзали, будівлі засобів зв’язку та пов’язані з ними будівлі

 

1241.1

Автовокзали та інші будівлі автомобільного транспорту

х

 

 

х

 

 

 

1241.2

Вокзали та інші будівлі залізничного транспорту

х

 

 

х

 

 

 

1241.3

Будівлі міського електротранспорту

х

 

 

х

 

 

 

1241.4

Аеровокзали та інші будівлі повітряного транспорту

х

 

 

х

 

 

 

1241.5

Морські та річкові вокзали, маяки та пов’язані з ними будівлі

х

 

 

х

 

 

 

1241.6

Будівлі станцій підвісних та канатних доріг

х

 

 

х

 

 

 

1241.7

Будівлі центрів радіо- та телевізійного мовлення, телефонних станцій, телекомунікаційних центрів тощо

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1241.8

Ангари для літаків, локомотивні, вагонні, трамвайні та тролейбусні депо

х

 

 

х

 

 

 

1241.9

Будівлі транспорту та засобів зв’язку інші

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1242

Гаражі

 

1242.1

Гаражі наземні

0,50

 

 

0,02

 

 

 

1242.2

Гаражі підземні

х

 

 

х

 

 

 

1242.3

Стоянки автомобільні криті

х

 

 

х

 

 

 

1242.4

Навіси для велосипедів

-

 

 

-

 

 

 

125

Будівлі промислові та склади

 

1251

Будівлі промислові5

 

1251.1

Будівлі підприємств машинобудування та металообробної промисловості5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1251.2

Будівлі підприємств чорної металургії5

х

 

 

х

 

 

 

1251.3

Будівлі підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості5

х

 

 

х

 

 

 

1251.4

Будівлі підприємств легкої промисловості5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1251.5

Будівлі підприємств харчової промисловості5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1251.6

Будівлі підприємств медичної та мікробіологічної промисловості5

х

 

 

х

 

 

 

1251.7

Будівлі підприємств лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1251.8

Будівлі підприємств будівельної індустрії, будівельних матеріалів та виробів, скляної та фарфоро-фаянсової промисловості5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1251.9

Будівлі інших промислових виробництв, включаючи поліграфічне5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252

Резервуари, силоси та склади

 

1252.1

Резервуари для нафти, нафтопродуктів та газу

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.2

Резервуари та ємності інші

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.3

Силоси для зерна

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.4

Силоси для цементу та інших сипучих матеріалів

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.5

Склади спеціальні товарні

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.6

Холодильники

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.7

Складські майданчики

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.8

Склади універсальні

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1252.9

Склади та сховища інші5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

126

Будівлі для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення

 

1261

Будівлі для публічних виступів

 

1261.1

Театри, кінотеатри та концертні зали

-

 

 

-

 

 

 

1261.2

Зали засідань та багатоцільові зали для публічних виступів

-

 

 

-

 

 

 

1261.3

Цирки

х

 

 

х

 

 

 

1261.4

Казино, ігорні будинки

х

 

 

х

 

 

 

1261.5

Музичні та танцювальні зали, дискотеки

х

 

 

х

 

 

 

1261.9

Будівлі для публічних виступів інші

х

 

 

 

 

 

 

1262

Музеї та бібліотеки

 

1262.1

Музеї та художні галереї5

-

 

 

-

 

 

 

1262.2

Бібліотеки, книгосховища5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1262.3

Технічні центри

х

 

 

х

 

 

 

1262.4

Планетарії5

х

 

 

х

 

 

 

1262.5

Будівлі архівів5

х

 

 

х

 

 

 

1262.6

Будівлі зоологічних та ботанічних садів5

х

 

 

х

 

 

 

1263

Будівлі навчальних та дослідних закладів

 

1263.1

Будівлі науково-дослідних та проектно-вишукувальних установ

х

 

 

х

 

 

 

1263.2

Будівлі вищих навчальних закладів

х

 

 

х

 

 

 

1263.3

Будівлі шкіл та інших середніх навчальних закладів5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1263.4

Будівлі професійно-технічних навчальних закладів5

х

 

 

х

 

 

 

1263.5

Будівлі дошкільних та позашкільних навчальних закладів5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1263.6

Будівлі спеціальних навчальних закладів для дітей з особливими потребами5

х

 

 

х

 

 

 

1263.7

Будівлі закладів з фахової перепідготовки

х

 

 

х

 

 

 

1263.8

Будівлі метеорологічних станцій, обсерваторій5

х

 

 

х

 

 

 

1263.9

Будівлі освітніх та науково-дослідних закладів інші5

х

 

 

х

 

 

 

1264

Будівлі лікарень та оздоровчих закладів

 

1264.1

Лікарні багатопрофільні територіального обслуговування, навчальних закладів5

-

 

 

-

 

 

 

1264.2

Лікарні профільні, диспансери5

-

 

 

-

 

 

 

1264.3

Материнські та дитячі реабілітаційні центри, пологові будинки5

-

 

 

-

 

 

 

1264.4

Поліклініки, пункти медичного обслуговування та консультації5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1264.5

Шпиталі виправних закладів, в’язниць та Збройних Сил5

х

 

 

х

 

 

 

1264.6

Санаторії, профілакторії та центри функціональної реабілітації5

0,50

 

 

х

 

 

 

1264.9

Заклади лікувально-профілактичні та оздоровчі інші5

0,50

 

 

х

 

 

 

1265

Зали спортивні5

 

1265.1

Зали гімнастичні, баскетбольні, волейбольні, тенісні тощо

-

 

 

-

 

 

 

1265.2

Басейни криті для плавання

х

 

 

х

 

 

 

1265.3

Хокейні та льодові стадіони криті

х

 

 

х

 

 

 

1265.4

Манежі легкоатлетичні

х

 

 

х

 

 

 

1265.5

Тири

х

 

 

х

 

 

 

1265.9

Зали спортивні інші

-

 

 

-

 

 

 

127

Будівлі нежитлові інші

 

1271

Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства5

 

1271.1

Будівлі для тваринництва5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1271.2

Будівлі для птахівництва5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1271.3

Будівлі для зберігання зерна5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1271.4

Будівлі силосні та сінажні5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1271.5

Будівлі для садівництва, виноградарства та виноробства5

х

 

 

х

 

 

 

1271.6

Будівлі тепличного господарства5

х

 

 

х

 

 

 

1271.7

Будівлі рибного господарства5

х

 

 

х

 

 

 

1271.8

Будівлі підприємств лісівництва та звірівництва5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1271.9

Будівлі сільськогосподарського призначення інші5

0,50

 

 

0,05

 

 

 

1272

Будівлі для культової та релігійної діяльності5

 

1272.1

Церкви, собори, костьоли, мечеті, синагоги тощо5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1272.2

Похоронні бюро та ритуальні зали

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1272.3

Цвинтарі та крематорії5

х

 

 

х

 

 

 

1273

Пам’ятки історичні та такі, що охороняються державою5

 

1273.1

Пам’ятки історії та архітектури5

0,50

 

 

0,50

 

 

 

1273.2

Археологічні розкопки, руїни та історичні місця, що охороняються державою5

х

 

 

х

 

 

 

1273.3

Меморіали, художньо-декоративні будівлі, статуї5

х

 

 

х

 

 

 

1274

Будівлі інші, не класифіковані раніше5

 

1274.1

Казарми Збройних Сил5

-

 

 

х

 

 

 

1274.2

Будівлі поліцейських та пожежних служб5

0,50

 

 

х

 

 

 

1274.3

Будівлі виправних закладів, в’язниць та слідчих ізоляторів5

-

 

 

х

 

 

 

1274.4

Будівлі лазень та пралень

-

 

 

-

 

 

 

1274.5

Будівлі з облаштування населених пунктів

-

 

 

-

 

 

 

        

 

        1. У разі встановлення ставок податку, відмінних на територіях різних населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці, за кожним населеним пунктом ставки затверджуються окремими додатками.

         2. Класифікація будівель та споруд, код та найменування зазначаються відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого наказом Держстандарту від 17 серпня 2000 р. № 507.

         3. Ставки податку встановлюються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України і зазначаються десятковим дробом з трьома (у разі потреби чотирма) десятковими знаками після коми.

         4. У разі визначення у рішенні про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зон адміністративно-територіальної одиниці, щодо якої приймається рішення, ставки встановлюються залежно від зони. Без урахування зони ставки зазначаються у графі “1 зона”.

           5. Об’єкти нерухомості, що класифікуються за цим підкласом, звільняються/можуть звільнятися повністю або частково від оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідно до норм підпункту 266.2.2 пункту 266.2 та пункту 266.

         6 У разі, якщо приміщення, які звільняються від сплати податку відповідно до пп.266.2.2 Податкового кодексу України, надаються в оренду суб’єктам господарювання для здійснення ними господарської  діяльності, то застосовується ставка  згідно з додатком №8

 

                           Секретар сільської ради                                 С.Н.Фецан

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Додаток № 8

 до рішення  Золотниківської

                                                                   сільської ради                                                                                             від  18 червня 2020 року № 2576

ПЕРЕЛІК
пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового Кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки1

Пільги встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію
 з 01.01. 20
21 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

6100000000

 

             6125083600

Золотниківська сільська  рада

 

Група платників, категорія/класифікація
будівель та споруд

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

- об’єкти нежитлової нерухомості некомерційного призначення фізичних осіб, які знаходяться виключно в межах присадибних ділянок;

100

- об’єкти нежитлової нерухомості громадських об’єднань, благодійні організації, релігійні організації України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями)./ нежитлові будівлі.

100

- об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки,  інваліди війни, учасники бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей на період проходження служби,;

100

- об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

- об’єкти житлової  нерухомості, в тому числі їх частки, що належать інвалідам  першої  і другої  групи;

100

об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать фізичним особам, які виховують  трьох і більше  дітей  віком до 18 років

100

База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника зменшується згідно підпункту 266.4.1. пункту 266.4. статті 266 Податкового кодексу України.

100

 

 

Секретар сільської ради                                               С.Н.Фецан

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 9

 до рішення

Золотниківської сільської  ради

від  18 червня 2020 року № 2576                        

 

Ставки земельного податку1

на 2021 рік,

введені в дію з 01 січня 2021 р

Адміністративно-територіальна одиниця,на яку поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

6100000000

 

             6125083600

Золотниківська сільська  рада

 

 

Вид цільового призначення земель 3

Ставки податку4
(% нормативної грошової оцінки)

За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

За земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

 

Код3

 

Назва3

для юридич-них осіб

для фізичних осіб

для юридич-них осіб

для фізичних осіб

1

2

3

4

5

6

01

Землі сільськогосподарського призначення

х

х

х

х

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  

1,00

1,00

1,00

1,00

01.02

Для ведення фермерського господарства 

-

-

1,00

1,00

01.03

Для ведення особистого селянського господарства 

1,00

1,00

1,00

1,00

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства 

1,00

1,00

1,00

1,00

01.05

Для індивідуального садівництва 

1,00

1,00

1,00

1,00

01.06

Для колективного садівництва 

1,00

1,00

1,00

1,00

01.07

Для городництва 

1,00

1,00

1,00

1,00

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби 

0,50

0,50

1,00

1,00

01.09

Для дослідних і навчальних цілей 

-

-

-

-

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства 

-

-

-

-

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві 

-

-

-

-

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції 

-

-

-

-

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення  

1,00

1,00

1,00

1,00

01.14

Для цілей підрозділів 01.01 - 01.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

02

Землі житлової забудови

х

х

х

х

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  

1,00

0,10

1,00

1,00

02.02

Для колективного житлового будівництва 

1,00

0,10

1,00

1,00

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку 

1,00

1,00

1,00

1,00

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання 

-

-

-

-

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів  

0,50

0,50

1,00

1,00

02.06

Для колективного гаражного будівництва 

0,50

0,50

1,00

1,00

02.07

Для іншої житлової забудови  

0,50

0,50

1,00

1,00

02.08

Для цілей підрозділів 02.01 - 02.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

   

03

Землі громадської забудови

х

х

х

х

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування  

1,00

1,00

1,00

1,00

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти 

1,00

1,00

1,00

1,00

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги 

1,00

1,00

1,00

1,00

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій 

1,00

1,00

1,00

1,00

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування  

1,00

1,00

1,00

1,00

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів 

1,00

1,00

1,00

1,00

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 

1,00

1,00

1,00

1,00

03.08

Для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування 

3,00

3,00

1,00

1,00

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ 

3,00

3,00

1,00

1,00

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури 

2,00

2,00

1,00

1,00

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки 

1,00

1,00

1,00

1,00

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування 

1,00

1,00

1,00

1,00

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування  

1,00

1,00

1,00

1,00

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів МНС

1,00

-

1,00

-

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  

1,00

1,00

1,00

1,00

03.16

Для цілей підрозділів 03.01 - 03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

-

   

04

Землі природно-заповідного фонду

х

х

х

х

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників 

-

-

-

-

04.02

Для збереження та використання природних заповідників 

-

-

-

-

04.03

Для збереження та використання національних природних парків 

-

-

-

-

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів 

-

-

-

-

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків 

-

-

-

-

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків 

-

-

-

-

04.07

Для збереження та використання парків-пам'яток садово-паркового мистецтва 

-

-

-

-

04.08

Для збереження та використання заказників 

-

-

1,00

1,00

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ 

-

-

-

-

04.10

Для збереження та використання пам'яток природи 

-

-

-

-

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків 

-

-

-

-

05

Землі іншого природоохоронного призначення

х

х

х

х

06

Землі оздоровчого призначення (землі, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися для профілактики захворювань і лікування людей)  

х

х

х

х

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів 

2,00

2,00

1,00

1,00

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів 

-

-

1,00

1,00

06.03

Для інших оздоровчих цілей 

-

-

-

-

06.04

Для цілей підрозділів 06.01 - 06.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

       

07

Землі рекреаційного призначення

х

х

х

х

07.01

Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  

-

-

-

-

07.02

Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту 

-

-

-

-

07.03

Для індивідуального дачного будівництва 

0,50

0,50

1,00

1,00

07.04

Для колективного дачного будівництва  

-

-

-

-

07.05

Для цілей підрозділів 07.01 - 07.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

1,00

1,00

08

Землі історико-культурного призначення

х

х

х

х

08.01

Для забезпечення охорони об'єктів культурної спадщини