ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА ПРО МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ

Дата: 06.06.2019 09:56

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

проекту рішення Золотниківської сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Золотниківської сільської  ради на 2020 рік».

Проект регуляторного акта - рішення Золотниківської сільської  ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Теребовлянської міської ради на 2020 рік».

Розробник проекту – виконавчий комітет Золтниківської сільської  ради.

Мета проекту - встановлення на території Золотниківської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Термін прийняття і зауважень і пропозицій до проекту даного рішення становить 20 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської ради -https://_zolotnykivska.gromada.org.ua .Публічна інформація/ в розділі «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 48115 вул. Містечко,25, с.Золотники Теретовлянського району Тернопільської області та на електронну адресу: 04394585@mail.gov.ua  від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.

Телефон для довідок: (03551) 3-11-42,3-11-44