Дорогі земляки!

Дата: 28.04.2019 07:14

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю всіх зі світлим Христовим Воскресінням – святом, яке споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості, зміцнює нашу віру в перемогу миру і справедливості, спонукає до добрих справ і вчинків, наповнює наші душі радістю, надією на оновлення.  Вірю, що одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі, творити добро і щасливе майбутнє.     Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень. Бажаю всім миру, щастя, доброго здоров’я, достатку і взаєморозуміння вам і вашим сім’ям, здійснення усіх задумів, запашної Великодньої Пасхи і нехай Господь береже Україну! Христос Воскрес!

З повагою голова Золотниківської сільської ради                Данило Бугай