Родина кожній дитині — що насправді це означає?

Дата: 02.07.2024 14:59

Родина кожній дитині — що насправді це означає?

Це — обіцянка створити для кожної дитини середовище, де вона може отримати любов, захист та розвиток, якого заслуговує.

Сьогодні в Україні діють різні форми сімейного догляду за дітьми, які, на жаль, не мають можливості виховуватись у рідних сім'ях.

Громадяни України можуть прийняти дитину в свою сім'ю, а для цього існують різні форми влаштування:

👉Усиновлення дає дитині всі права та обов'язки, як у біологічної дитини, включно з майновими правами, за рішенням суду.

👉Опіка (до 14 років) та піклування (з 14 до 18 років) дозволяють дітям залишати можливість на усиновлення, в той час як вони виховуються в сім'ях, що мають з ними сімейні чи родинні зв'язки.

👉Прийомна сім’я — це сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, взявши на виховання від 1 до 4 дітей.

👉ДБСТ — дитячий будинок сімейного типу, де беруть на виховання не менше 5 дітей зі статусом сироти чи дітей, позбавлених батьківського піклування.

Кожній дитині — родину 🩷

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису