Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2024 08:30

Фото без опису

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один із найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Особливо зараз, коли перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з протистоянням українського народу російському воєнному вторгненню.  Ми спільними зусиллями намагаємося вибороти щасливе й мирне майбутнє для наших дітей.

Ви, любі діти, найголовніша радість у нашому житті, майбутнє нашої країни. Ваша щирість і життєлюбність дарує нам радість, тепло та надію.  І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку, ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина в нашій країні була щаслива, здорова, оточена турботою батьків. І найголовніше – щоб наші діти ніколи не знали війни і зростали під мирним небом України!

Щасливого майбутнього вам і мирній Україні!

З повагою, сільський голова Данило БУГАЙ