В українському онлайн-просторі активно поширюється реклама азартних ігор, яка обіцяє користувачам «легкі» та «швидкі» гроші.

Дата: 03.04.2024 09:38

українському онлайн-просторі активно поширюється реклама азартних ігор, яка обіцяє користувачам «легкі» та «швидкі» гроші. І для багатьох це стає способом втечі від стресу, реальності чи проблем.

🔹 Однак, такі сайти та застосунки здатні перетворити розвагу на серйозну ігрову залежність, що негативно впливає на психологічний і фінансовий стан гравця, його взаємин з рідними, та часто сприяє виникненню злочинності і випадків застосування домашнього насильства.

❗ Особи з поведінковими порушеннями через ігрову залежність мають право на соціально-психологічну реабілітацію. Для отримання такої допомоги необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем проживання/перебування.

👉 Важливо вчасно розпізнати ризики небезпечних наслідків, які викликають ігри на гроші. У нашому дописі вже розповідаємо, які стадії можуть спіткати гравця, та яким чином можна допомогти близькій людині не потрапити у пастку лудоманії.

#ігровазалежність #соціальнапідтримка #протидіяігровійзалежності #соціальнапослугаФото без опису