10 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

Дата: 28.08.2023 16:54

28 серпня 2023 року відбулось 10 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням голови комісії,    сільського голови – Данила Бугай, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Рманською.

На засіданні комісії розглядались питання:

1. Про перегляд рішення про тимчасове влаштування  ХХХХХ ХХХХХ ХХХХ,  р.н., ХХХХХХ ХХХХХХХ ХХХХХХ,  р.н., ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ,  р.н., ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ,  р.н., жителів села ХХХХХ вул. ХХХХХХ, ХХ Тернопільського району Тернопільської області в сім’ю бабусі ХХХХ ХХХХХ ХХХХХ , ХХ ХХ ХХХХ р.н.

2. Про взяття на облік служби у справах дітей Золотниківської сільської ради  дітей: ХХХХХ ХХХХХ ХХХХ,  р.н., ХХХХХХ ХХХХХХХ ХХХХХХ,  р.н., ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ,  р.н., ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ,  р.н., ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХХ, р.н. жителів села ХХХХХ вул. ХХХХХХ, ХХ Тернопільського району Тернопільської області у зв‘язку із зміною місця проживання

В ході засідання були прийняті рішення по кожному з питань в якнайкращих інтересах дітей.

Комісія з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: вул. Містечко,25, с. Золотники (1 поверх адміністративного приміщення, Служба у справах дітей  Золотниківської сільської ради)