!!! До відома жителів с.Золотники, с.Соснів, с.Багатківці, с.Бенева, с.Семиківці, с.Бурканів, с.Надрічне, с.Соколів, с.Сокільники, с.Маловоди, с.Підруда !!!

Дата: 03.11.2023 14:45

! 07 листопада 2023 року у вищезазначених населених пунктах працюватиме вакцинальний автобус ДУ "Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".
    Усі охочі, як доросле, так і дитяче населення, мають можливість здійснити вакцинацію від інфекційних хвороб. Окрім послуг імунізації, можна буде перевірити своє здоров'я за допомогою ЕКГ, УЗД та отримати консультацію лікаря - невролога та хірурга у приміщенні Золотниківської  АЗПСМ.
    Бажаючих отримати вакцинацію  до амбулаторії довозитиме автобус.