Дата: 06.07.2023 14:40

Протягом червня 2023 року було проведено оцінку якості наданням соціальних послуг соціальними робітниками за І півріччя 2023 року. Комісією в складі директора Центру НСП Золотниківської сільської ради – Дудар Н.Є., фахівця із соціальної роботи відділу соціальної допомоги догляд вдома ЦНСП Золотниківської сільської ради – Бойківської Г.П., начальника  ЦНАП Золотниківської сільської ради – Саньоцького І.Б., членів комісії – Баярової О.М., Модної Г.Р. проведено обстеження громадян , які перебувають на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг Золотниківської сільської ради. Обстеження проводилося з метою виявлення якісності надання соціальних послуг. В ході перевірки виявлено, що соціальні робітники обслуговують громадян Золотниківської ТГ відповідно до графіку, надають  їм соціальні заходи у відповідності з індивідуальними планами отримувачів. Вони виконують свої посадові обов’язки, допомагають громадянам у веденні домашнього господарства, у самообслуговуванні, доставляють продукти та медичні препарати.