28 квітня у Золотниківській територіальній громаді відбулись громадські обговорення в форматі «Світове кафе»

Дата: 02.05.2023 11:47

28 квітня у Золотниківській територіальній громаді відбулись громадські обговорення у форматі «Світове кафе».

Фото без опису Більше тридцяти учасників за віковими категоріями, місцем проживання, сферами діяльності зібрались для обговорення та визначення напрямів розвитку громади у співпраці з DOBRE. Модератором зустрічі виступив Ігор Добко – консультант із залучення громадян.
Культура та дозвілля, соціальні послуги, якість середовища, комунальні послуги – саме такі ключові питання обговорювались учасниками.
Зокрема, визначалась пріоритизація для Золотниківської громади.
Презентуючи своє бачення, учасники звертали увагу на ті послуги, які поширюватимуться на максимально велику кількість людей та населені пункти. Тож, серед пріоритетних було визначено: Будівництво, ремонт та обслуговування доріг і тротуарів, медичні послуги, поводження з твердими побутовими відходами, послуги спорту.

Кінцеве рішення за фахівцями Програми DOBRE-2, які провели:
1. Анкетування з старостами Золотниківської громади;
2. Опитування та інтерв’ю з керівниками структурних підрозділів Золотниківської сільської ради.
3. Громадські обговорення у форматі «Світове кафе».

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту DOBRE. Голос громади - Західна Україна

Золотниківська_територіальна_громада
Більше фото тут