Дата: 01.03.2023 09:35

06 листопада 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18 жовтня 2022 року № 2682-ХІ, який уніс зміни до законодавчих актів щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та формування інформації в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Зокрема, змінами внесеними до частини 3 статті 18 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», для роботодавців скасовано обов’язковість подання звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, форма № 10-ПОІ.

Головне управління
Пенсійного фонду України