Тепер через "ДІЮ", не виходячи з дому, люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру

Дата: 30.11.2021 15:02

Від сьогодні через Дію люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру

Завдяки спільній роботі Мінсоцполітики та Мінцифри з цифровізації державних послуг у сфері соціального захисту від сьогодні через портал Дія люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою нових послуг у Дії, пов’язаних із соціальною та пенсійною сферами.

«Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою працює над тим, щоб кожен громадянин України зміг отримувати соціальний захист від своєї держави з будь-якого куточка не лише України, але і світу. Завдяки нашій спільній роботі тепер через Дію, не виходячи з дому, люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру, які користуються найбільшим попитом», – підкреслила Марина Лазебна.

Зокрема, можна буде оформити субсидію, призначення або перерахунок пенсії, отримати одні з найзатребуваніших в Україні довідок про страховий та трудовий стаж, яких щороку видають близько 3 мільйонів.

Міністр додала, що цими послугами користується більше 6 мільйонів людей за рік, які часто змушені за однією послугою іти до відділу соціального захисту, за іншою – до пенсійного фонду, а хотіли б отримувати всі з однієї точки доступу.

«Більше не потрібно збирати довідки, відвідувати відділи соціального захисту та вистоювати черги. Тепер можна скористатись сервісом порталу Дія, який дозволяє за 15 хвилин заповнити заяву та засвідчити її електронним підписом. А всі інші необхідні для призначення допомоги дані «підтягуються» автоматично», – зазначила Марина Лазебна.

Джерело: Міністерство соціальної політики України