ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 27.11.2021 11:40

Шановна громадо!

У ці дні Україна схиляє голову перед пам’яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодомору 1932-1933 років. Вони були винними лише в тому, що були українцями, хотіли жити й господарювати на своїй землі. Тому й потрапили до безжальних жорен тоталітаризму. Ми не в змозі згадати всіх поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села. Забувати тієї жахливої трагедії ми не маємо морального права. Адже це чи не найжахливіша сторінка в історії нашого народу.

За даними істориків, у 1932-33 роках жертвами голоду за різними оцінками стали від 4 до 10 млн. людей. Голодомор великою мірою зруйнував українське село, яке зберігало традиції української родини.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту. І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.

З повагою – сільський  голова Данило БУГАЙ