З 20 вересня 2021 року розпочинається прийом проєктів на Громадський бюджет 2021-2022 року

Дата: 17.09.2021 11:58

Відповідно до розпорядження сільського голови №130  від 14.09.2021 року,

з 20 вересня 2021 року розпочинається прийом проєктів на Громадський бюджет 2021-2022 року у Золотниківській громаді.

Для реалізації проектів жителям громади з сільського бюджету виділено 117 500,00 гривень.

Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення громади та/або голосування за них. Це спосіб визначення видатків частини бюджету об'єднаної територіальної громади Золотниківської сільської ради за допомогою прямого волевиявлення мешканців. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету об'єднаної територіальної громади Золотниківської сільської ради, можуть подаватись громадянином України віком від 16 років і можуть стосуватись лише одного об'єкта із урахуванням вимог загальної доступності для мешканців і гостей громади. З відповідними нормативно-правовими актами, інструкціями, рекомендаціями щодо подання проєктів можна ознайомитися на сайті Золотниківської сільської ради в рубриці «Громадський бюджет (бюджет участі)».

Проєкти поділяються на малі та великі:

«Малий проєкт» - це пропозиція, загальна вартість реалізації якої становить не більше 1/6 від 50 % загального обсягу громадського бюджету Золотниківської сільської об?єднаної територіальної громади (на суму до 9791,00 грн.);

«Великий проєкт» - це пропозиція, загальна вартість реалізації якої становить не менше вартості зазначеної у малого проєкту, але не більше 50% загального обсягу громадського бюджету Золотниківської сільської об?єднаної територіальної громади (на суму від 9791 грн. до 58750,00 грн.).