Перевірка якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради за І півріччя 2020 року

Дата: 16.06.2020 15:59

16.06.2020 року проведено моніторинг надання та оцінки якості соціальних послуг в Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради по населених пунктах Золотниківської громади. Комісія у складі директора Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради, Дудар Н.Є. разом з секретарем Золотниківської сільської ради, Фецан С.Н., старостою с.Маловоди, Лайпою М.П., старостою с.Соснів, Бордуном М.Ф. та фахівцем із соціальної роботи Центру Бойківською Г.П. провели перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради сіл Маловоди, Раковець та Соснів. Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, надають підопічним послуги відповідно до рухової активності, а саме: доставка продуктів, ліків, прибирання житла, приготування їжі, прання, сплата платежів та інше. Підопічні відділення роботою соціальних робітників задоволені. Були окремі зауваження щодо надання соціальних послуг соціальними робітниками с. Маловоди та с. Соснів. Зауваження будуть враховані соціальними робітниками в подальшій роботі. Суттєвих скарг та нарікань не надійшло. Соціальні робітники надавали відповідні послуги і особам, які перебувають на обліку в Центрі.