Чергова нарада з соціальними робітниками

Дата: 30.06.2021 17:47

30.06.2021 року проведено чергову нараду з соціальними робітниками Центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради на якій розглядалися наступні питання:

1. Звіт з проведення моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. (Доповідач Головатий В.І. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

2. Порядок прийняття нових отримувачів соціальних послуг, необхідні документи. ( Доповідач - Дудар Н.Є. – директор Центрусоціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради.

3. Вчасна оплата платних послуг отримувачами соціальних послуг. (Доповідач –  Паласюк О.С., головний бухгалтерЦентрусоціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради.

4. Ознайомлення соціальних робітників з прийомами надання першої медичної допомоги отримувачам при сонячному і тепловому ударі, при анафілактичному шоці, при судомах, стенокардії.(Доповідач , Льовкіна О.Р.  – старша медсестра КНП «Золотниківська районна лікарня» Золотниківської сільської ради.

5. Надання інформації про патронатні сім’ї. ( Доповідач  - Бойківська Г.П. – фахівець із соціальної роботи Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради.

6. Інформація про електронні лікарняні.