Дата: 25.06.2021 17:03

24.06.2021р. в Теребовлянській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості у форматі он-лайн відбулося засідання Діалогового майданчика з питань професійної орієнтації за участю представників ОТГ та відділів освіти ОТГ, темою якого було «Співпраця Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості з об’єднаними територіальними громадами»

Під час засідання розглянуто актуальні та проблемні питання із стану профорієнтаційної роботи та вирішення спільних шляхів покращення та модернізації надання профорієнтаційних послуг населенню.

Відкрила засідання заступник директора районної філії Олена Штик, яка розповіла про важливість співпраці служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами. Фахівець з профорієнтації Василина Кравчук поінформувала про профорієнтаційну роботу з клієнтами служби зайнятості, зокрема про роботу з клієнтами служби зайнятості, безробітною молоддю, а також надання методичної допомоги педагогічним працівникам з  використанням новітніх інформаційних технологій.

Підводячи підсумки зустрічі, прийнято рішення і надалі проводити  спільні заходи з метою  інформування населення.