УРЯД ВИДІЛИВ 207 000тис. грн  ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ШВИДКІСНОГО ОПТИЧНОГО ІНТЕРНЕТУ У СЕЛАХ Золотниківської територіальної громади

Дата: 16.06.2021 14:40

Уряд затвердив розподіл 483,8 млн гривень 670 територіальним громадам для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”.

Золотниківська територіальна громада отримає 207 000 грн для підведення оптично-волокнного інтернету до 3 сіл громади. Планується підключити 3 бібліотеки, 3 будинки культури. Протяжність оптичних мереж складе 7 км. Підключені за кошти субвенції соцзаклади громади отримають до кінця 2022 року безкоштовний швидкісний інтернет.

Інтернет – необхідність для розвитку країни. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава. Цей державний проєкт матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже в цьому році понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

Громади, що пройшли відбір, в тому числі і Золотниківська, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу в селах.

Детальніша інформація - на сайті Міністерства цифрової трансформації України