1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 18:04

Любі юні друзі!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Від усього серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом – міжнародним Днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми робимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього ми живемо та працюємо.

Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, Божого благословіння, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

З любов’ю та повагою,
Золотниківський сільський голова