Оголошення! Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Золотниківської сільської ради

Дата: 30.04.2021 10:02

Золотниківська сільська рада

оголошує конкурс

на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Найменування і місце знаходження закладів:

1. Золотниківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області 48115, Тернопільська область, Теребовлянський район, с. Золотники, вул. Містечко,  буд.40
  2. Соснівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів  Теребовлянського району Тернопільської області, 48112, Тернопільська область, Теребовлянський район, с. Соснів, вул. Шкільна.

Найменування посад та умови оплати праці: директор, оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які надаються для участі у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
  3. Копія паспорта громадянина України.
  4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).
  5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.
  6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.
  7. Довідка про відсутність судимості.
  8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
  9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі: 01 червня 2021 року

Місце подання документів для участі в конкурсі: 48115, Тернопільська область Теребовлянський район с. Золотники, вул. Містечко,  буд. 25 відділ освіти, культури,молоді, спорту та туризму Золотниківської сільської ради

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

17  червня 2021 року  48115, Тернопільська область Теребовлянський район с. Золотники, вул. Містечко, буд. 25 Золотниківська  сільська рада .

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1. Перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти  Закону України "Про освіту", «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (письмове тестування – 45 хв.).
  2. Перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання (30 хв.).
  3. Публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування (до 20 хв.).

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Кухтяк Оксана Володимирівна, спеціаліст відділу, тел.+380968299437, адреса електронної пошти: zolotnikiosvita@ukr.net