Дата: 03.03.2021 09:43

За інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.02.2021 № 4602-04/11811-06 щодо виходу на китайський ринок українських експортерів, повідомляємо наступне. Посольством України в Китайській Народній Республіці встановлено контакти з однією з найбільших у світі онлайн-платформ “JD”, основним видом діяльності якої є інтернет-торгівля та електронна комерція. За результатами проведених переговорів досягнуто домовленості про створення постійно діючого українського Національного павільйону (детальна інформація щодо діяльності “JD” додається). Основними перевагами створення Національного павільйону є: - можливість відправлення експортерами своїх товарів одним спільним контейнером; - спрощені митні процедури; - наявність додаткових конкурентних переваг; - можливість демонстрації туристичного потенціалу країни.
Вартість користування онлайн-платформою для Національного павільйону складатиме 1000 дол. США на рік. За кожну продану одиницю товару китайській компанії необхідно сплатити комісію у розмірі від 2% до 8% його фактичної вартості.
Крім того, передбачено гарантійний внесок, який є гарантією якості товарів та повертається у разі закриття павільйону.
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
№ 02-1878/30 від 02.03.2021 Сертифікат 58E2D9E7F900307B04000000F8652F009E488500 Підписувач Дем'янчук Ігор Романович Дійсний з 22.06.2020 0:00:00 по 22.06.2022 0:00:00
Н4ВВzВВD3QГpfО  2

Додаток