ПРОТОКОЛ № 2

Дата: 25.01.2021 14:35

ЗОЛОТНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Містечко 25, с.Золотники 48115,  тел.(03551) 3-11-42, 3-11-44, факс 3-11-42

e-mail: 04394585@mail.gov.ua           Код ЄДРПОУ   04394585

Комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних

ситуацій

ПРОТОКОЛ № 2

позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету

Золотниківської сільської  ради

с. Золотники                                                                   25 січня 2021 року

Головує :     - сільський  голова - голова місцевої комісії з ПТЕБ та НС

виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  - Бугай Д.О.

Заступник голови комісії: -  заступник сільського голови з питань діяльності               виконавчих органів ради Головатий В.І.

Секретар :  - завідувач військово – облікового бюро -  секретар комісії з ПТЕБ та НС  виконавчого комітету Золотниківської сільської ради   Лагошняк Л.Т.

Присутні:      -  начальник Золотниківської місцевої пожежної команди    _

заступник голови комісії ПТЕБ та НС   виконавчого

комітету     Золотниківської сільської ради Барський Я.А.;

•  начальник відділу з освіти,культури,молоді,спорту та туризму Золотниківської сільської ради - член  місцевої комісії місцевої комісії. з ПТЕБ та НС     виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  Кузьменюк О.І.;
  •   старости населених пунктів – члени  місцевої комісії з ПТЕБ та НС    виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  (за     списком).
  • керівники структурних підрозділів сільської  ради, які не входять у склад місцевої комісії питань ТЕБ та НС
  • завідувач Золотниківської ветеринарної дільниці Тур І.М.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Епізоотична ситуація в Золотниківській  громаді щодо високопатогенного грипу птиці. Потенційна загроза та шляхи запобігання спалахам хвороби.

2. Епізоотична ситуація в Золотниківській громаді щодо африканської чуми свиней та шляхи і запобігання спалахам АЧС в господарствах громади.

3.Епізоотична ситуація в Золотниківській громаді щодо сказу. Методи профілактики захворювання.

Доповідали:

- заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

заступник голови місцевої комісії з ПТЕБ та НС  виконавчого

комітету     Золотниківської сільської ради  - Головатий В.І.

СЛУХАЛИ:

1. Про епізоотичну ситуацію в Золотниківській  громаді щодо високопатогенного грипу птиці. Потенційна загроза та шляхи запобігання спалахам хвороби.

ВИСТУПИЛИ:

1. Головатий В.І.  виніс на обговорення виступ Войнара Володимира,

начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Теребовлянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. У доповіді зверталась увага на те, що на території Золотниківської громади знаходиться три спеціалізованих птахо господарства (ТзОВ «Захід- агропродукт» с. Соколів - вирощування яйця курячого, та два господарства ПП Лужний Я. А. та ФГ «Велес транс агро» с. Бурканів - вирощування курчат бройлера). У всіх господарствах дотримуються закритого режиму роботи,санітарних та дозвільних норм.

ВИРІШИЛИ:

1.Заслухану інформацію доповідачів та рішення Державної надзвичайної  протиепізоотичної комісії Теребовлянської районної державної адміністрації взяти до відома.

2.Вважати епізоотичну ситуацію в Золотниківській  громаді щодо високопатогенного грипу птиці загрозливою.

Керівникам (власникам) спеціалізованих птахогосподарств рекомендувати:

1) забезпечити роботу господарств з дотримання Ветеринарно-санітарних правил для птахівницьких господарств і вимог до їх проектування, затверджених наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 03.07,2001 №53, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.07.2001 за №565/5756;

2) заборонити працівникам утримувати птицю у своїх домашніх

господарствах;

3) при будь-яких проявах захворювань у птиці - негайно інформувати державну службу ветеринарної медицини;

4) переглянути і, при необхідності, негайно поновити договори на утилізацію побічних продуктів тваринного походження.

Проект рішення комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із першого питання ставиться на голосування.

СЛУХАЛИ:

1. Головатий В.І.  повідомив, що згідно доповіді Войнара Володимира Золотниківська територіальна громада є благополучною щодо африканської чуми свиней, проте існує ряд питань на які слід звернути увагу щодо недопущення АЧС на території громади,оскільки чималу загрозу виникнення нових спалахів несуть незареєстровані (підпільні) малі господарства, в яких не забезпечено закритого режиму роботи.

ВИРІШИЛИ:

2.Вважати епізоотичну ситуацію в Золотниківській  громаді щодо африканської чуми свиней загрозливою.

Проект рішення комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із другого питання ставиться на голосування.

СЛУХАЛИ:

3.Про епізоотичну ситуацію в Золотниківській громаді щодо сказу. Методи профілактики захворювання.

1. Головатий В.І.  повідомив, що ситуація щодо поширення сказу значно покращилась і на сьогоднішній день випадків сказу тварин не виявлено.

ВИРІШИЛИ:

2.Вважати епізоотичну ситуацію в Золотниківській  громаді щодо сказу тварин загрозливою.

Старостам населених пунктів:

1. Здійснювати контроль за дотриманням громадянами правил утримання собак і котів.

2.При виявленні фактів порушень винних осіб притягувати до адміністративної відповідальності.

Проект рішення комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із третього питання ставиться на голосування.

Заступник місцевої комісії з ПТЕБ та НС

Золотниківської сільської ради                                В.І.Головатий

Секретар комісії                                                                Л.Т.Лагошняк

Протокол  вела   _______      Л.Т.Лагошняк