Дата: 18.12.2020 17:30

За сприяння Українського товариства взаємодопомоги в Стамбулі, яке об`єднує українців, які проживають в Стамбулі, діти учасників АТО Золотниківської сільської ради отримали солодкі подарунки та вітальні листівки виготовлені власноруч українкою, яка проживає в Стамбулі.

Золотниківська сільська рада від імені батьків та 31дитини з 19 сімей учасників АТО висловлює щиру подяку за виявлену турботу та увагу до наших діточок. У зв’язку з епідемією корона вірусної інфекції окремим дітям було вручено подарунки вдома.

Сердечно дякуємо членам українського товариства взаємодопомоги в Стамбулі за солодкі подарунки.

Щиро бажаємо всім членам українського товариства миру, благополуччя, здоров`я, віри, надії, любові. Хай 2021 рік, стане для Вас успішним, плідним, щедрим на здобутки та нові справи. Хай Вам сторицею воздасться!

Українське Товариство Взаємодопомоги (Ukrayna Dayan??ma Derne?i)

#Золотниківська_громада

#Земля_доброї_надії