ПРОТОКОЛ № 19  позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотниківської сільської  ради

Дата: 06.11.2020 16:58

ЗОЛОТНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Містечко 25, с.Золотники 48115,  тел.(03551) 3-11-42, 3-11-44, факс 3-11-42

e-mail: 04394585@mail.gov.ua           Код ЄДРПОУ   04394585

Комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних

ситуацій

ПРОТОКОЛ № 19

Золотниківської сільської  ради

с. Золотники                                                                   06 листопада 2020 року

Головує :     - сільський  голова - голова місцевої комісії з ПТЕБ та НС

виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  - Бугай Д.О.

Секретар :  - завідувач військово – облікового бюро -  секретар комісії з ПТЕБ та НС  виконавчого комітету Золотниківської сільської ради   Лагошняк Л.Т.

Присутні:      -  начальник Золотниківської місцевої пожежної команди    _

заступник голови комісії ПТЕБ та НС   виконавчого

комітету     Золотниківської сільської ради Барський Я.А.;

•  начальник відділу з освіти,культури,молоді,спорту та туризму Золотниківської сільської ради - член  місцевої комісії місцевої комісії. з ПТЕБ та НС     виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  Кузьменюк О.І.;
  •   старости населених пунктів – члени  місцевої комісії з ПТЕБ та НС    виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  (за     списком).
  • керівники структурних підрозділів сільської  ради, які не входять у склад місцевої комісії питань ТЕБ та НС

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про стан епідемічної ситуації в громаді, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID -19, спричиненої коронавірусом SARSoV-2

Доповідали:

- сільський голова - голова місцевої комісії з ПТЕБ та НС  виконавчого

комітету     Золотниківської сільської ради  - Бугай Д.О.

СЛУХАЛИ:

1. Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID -19, спричиненої коронавірусом SARSoV-2

Бугай Д.О. поінформував  про стан виконання карантинних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSoV-2, на території громади, розповів про рівень захворюваності в Теребовлянському районі та на території Золотниківської громади.

ВИРІШИЛИ:

1.Заслухану інформацію доповідачів взяти до відома.

2. Керівникам підприємств,установ,та організацій незалежно від форм власності та господарювання,вжити необхідних заходів,які передбачені для відповідного рівня епідемічної небезпеки визначеного рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 року протокол №41(для Теребовлянського району) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року №848 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641».

3.Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Золотниківської сільської ради:

1.Здійснювати організацію освітнього процесу для учнів у звичайному режимі з 9 листопада 2020 року згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов'язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

2. Забезпечити організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання для шкіл громади,в яких є загроза поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19,згідно з затвердженим розкладом навчальних занять.

3. Закладам дошкільної та позашкільної освіти з 9 листопада 2020 року продовжувати здійснювати освітній процес для дітей закладів у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Термін виконання: терміново та  до стабілізації епідемічної ситуації або особливого розпорядження.

Голосували :

ЗА  - « 15»  , ПРОТИ – « 0», УТРИМАЛИСЬ – «0».

ВИСТУПИВ :

Бугай Данило Орестович - сільський    голова - голова місцевої комісії з ПТЕБ та НС  виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  - підбив підсумки роботи  позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотниківської сільської ради  та завершив позачергове засідання.

Сільський  голова  - голова місцевої

комісії з ПТЕБ та НС

Золотниківської сільської ради                                Д.О.Бугай

Секретар комісії                                                                Л.Т.Лагошняк