Голова Золотниківської ОТГ та директор Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради щиро вітають працівників центру з професійним святом.

Дата: 01.10.2020 07:59

Немає на світі добрішої професії, ніж професія соціального працівника. Ваше покликання - розділяти труднощі і радість безпорадних і слабких людей, а Ваша велика праця здатна захистити наше суспільство і подарувати сонячний промінь надії на ліпше життя у цьому великому світі.
Ви, немов невразливий соціальний щит, стоїте на сторожі нашого суспільства та інтересів людей. Будьте завжди такими ж добрими і чуйними людьми з великою, чистою, порядною і світлою душею. Знайте, хороші вчинки повертаються у подвійному розмірі вдячності, тому нехай успіх і душевна радість оточують Вас і супроводжують в усіх Ваших починаннях.
З професійним святом вітаємо,
Підтримки й поваги бажаємо.
Хай соціальна сфера розквітає,
Зарплата професіоналізму відповідає.
Хай добро зроблене вам повернеться,
Підопічний весело посміхнеться.
Хай не знає горя ваша душа,
Зичимо вам лиш сил та добра.